Poradenství v oblasti čištění

Vysavač s vodním filtrem

DS 5800 vysavač s vodním filtrem

KÄRCHER DS 6 - ideální pro domácnost bez alergenů

Princip fungování vysavače s vodním filtrem: nasávaný vzduch s prachem a nečistotami se dostává sací hadicí do nádoby s vodou. Pod hladinou vody pak dojde k oddělení nečistot ze vzduchu, který pak proudí dále přes mezifiltr a výstupní Hepa-filtr ven. Výstupní vzduch je z 99,9 % čistý!

Číst více
 

Parní čističe KÄRCHER

Parni_cisteni_v_kuchyni

Proč čistit párou?

Při běžném čištění jsou nečistoty odstraněny často pouze z povrchu. Ohřátá vodní pára však pronikne do jemných spár mezi nečistoty a povrch a uvolní tak i silně ulpívající částečky nečistot. Při čištění parním čističem není potřeba použití čisticích prostředků. Díky demineralizaci nezanechá vodní pára ani zbytky vodního kamene ani šmouhy po čištění. Párou lze čistit téměř jakékoliv povrch.

Číst více
 

Parní vysavače KÄRCHER

Karcher-parni-vysavace

Čištění párou, vysávání a vysušení v jednom kroku

Při vysávání suchých nečistot a drobků také lze zároveň provádět i vlhký úklid. Parní vysavače KÄRCHER spojují v sobě funkce parního čističe a vysavače pro vysávání mokrých nečistot, při čemž všechny tyto funkce se mohou provádět součastně.

Číst více
 

Přehled parních čističů KÄRCHER

Parní čistič KÄRCHER

 

Stručný přehled nejprodávanějších parních čističů KÄRCHER

Firma KÄRCHER nabízí celu řadu parních čističů nejrůznějšího výkonu a vybavení. Na výběr máte od malých ručních parních čističů přes přenosné modely až po nejvýkonnější špičkové modely s komfortním vybavením.

Parní čističe KÄRCHER můžeme rozdělit do 3 tříd: základní, střední a nejvyšší.

Číst více
 

Vysokotlaké čističe KÄRCHER třídy hobby

Vysokotlaké čističe KÄRCHER

Maximální čistota při minimální námaze

Kdo by se chtěl dlouho zdržovat čištěním? Konec konců existují příjemnější činnosti. Ačkoli s vysokotlakými čističi KÄRCHER jsou dokonce i čisticí práce můžou stát vyloženě zábavou.

Kvalitní, komfortní a výkonné vysokotlaké čističe KÄRCHER stroje zvládnou během krátké doby uvolnit a odstranit i ta nejúpornější znečištění a nánosy. Stačí pouze zmáčknout tlačítko. Dokonce i ruce zůstanou stále pěkně čisté. Pohodlněji už to nejde.

Číst více
 

Příslušenství pro vysokotlaké čističe KÄRCHER

Vysokotlaké čističe KÄRCHER

Perfektní vybavení – perfektní čistota

Na kompletním vybavení záleží! Vhodné příslušenství učiní z vysokotlakých čističů KÄRCHER multifunkční stroje pro značné množství doplňkových použití.

Se správnou kombinací stroje a příslušenství nemají ani ty nejsilněji ulpívající nečistoty šanci. Široký sortiment speciálního příslušenství a čisticích prostředků KÄRCHER nabízí vždy to správné řešení speciálně pro Vás a tak značně rozšiřuje možnosti použiti vysokotlakých čističů KÄRCHER.

Číst více
 

Rychlý úklid drobných nečistot

kb 5 header2

Bateriové koště KÄRCHER zamete drobné nečistoty v okamžiku

Pro odstranění drobků, prachu, drobného smetí atd. mezi jednotlivými úklidy není vždy zapotřebí používat vysavač. Bateriové koště KÄRCHER KB 5 je vždy připraveno po ruce a zametá rychle, pohodlně, důkladně a bez prachu. Dříve než Vám drobné nečistoty stačí znepříjemnit život, zajistí aku koště KÄRCHER KB 5 rychlou a komfortní nápravu.

 

Číst více
 

Mechanické zametací stroje KÄRCHER

Zametaci stroj KARCHER S 750

Rychlejší než jakékoli koště

Kdo by si to kdy pomyslel, že zametání může jít bez námahy tak od ruky?

Zametacími stroji KÄRCHER pro venkovní použití lze zametat chodníky a cesty, vjezdy a dvory až pětkrát rychleji než koštětem a lopatkou. Zametené nečistoty jsou spolehlivě dopraveny do zásobníku na nečistoty: snadno, rychle a čistě. Tak se zametá dnes!

Číst více
 

Čištění podlah podle barev

KÄRCHER B 60 W

Čištění různých druhů podlah vyžaduje různé kartáče nebo pady

Čisticí kartáče a podlahové pady jsou rozděleny do barevné škály podle tvrdosti a tím i použití. Kartáče nebo pady pro podlahový mycí stroj vybíráme také podle druhu čištěné podlahy.

 

Číst více
 

Aktuality