Vysavač s vodním filtrem

DS 5800 vysavač s vodním filtrem

KÄRCHER DS 6 - ideální pro domácnost bez alergenů

Princip fungování vysavače s vodním filtrem: nasávaný vzduch s prachem a nečistotami se dostává sací hadicí do nádoby s vodou. Pod hladinou vody pak dojde k oddělení nečistot ze vzduchu, který pak proudí dále přes mezifiltr a výstupní Hepa-filtr ven. Výstupní vzduch je z 99,9 % čistý!

KÄRCHER DS 6 je vysavač s jednoduchou obsluhou a nízkými provozními náklady, ideální vysavač pro čistou a zdravou domácnost. Vhodný zejména pro alergiky a rodiny s dětmi.

Vysavač suchých nečistot s vodní filtrací KÄRCHER DS 6 zajistí nejen čisté podlahy, ale i čistý vzduch. Prach, škodlivé částečky a další nečistoty jsou vázáné ve vodní lázni. Po ukončení vysávání voda spolu s nečistotami se jednoduše vylije do odpadu. Díky tomu se při vysávání nevyskytují žádné nepříjemné pachy a oblaka prachu při výměně filtru.

Filtrační systém vysavače s vodním filtrem

Vícestupňový filtrační systém KÄRCHER DS 6 zajišťuje zachycení i mikroskopických částeček nečistot. Vychází z něj pouze z 99,9 % čistý výstupní vzduch.

- Pod hladinou vody dojde k oddělení nečistot ze vzduchu tím, že se smáčejí.

- Mezifiltr s dlouhou životností vyfiltruje z kondenzovaného vlhkého vzduchu i ty nejmenší částečky.

- Vysoce výkonný HEPA-filtr zadrží pyly vyvolávající alergie, spory plísní, bakterie, výkaly roztočů a jiné škodlivé částiče.


Vysavač s vodním filtrem KÄRCHER DS 5.800Vysavač s vodním filtrem KÄRCHER DS 6 byl oceněn a schválen Britskou nadací pro alergie The British Allergy Foundation, která mu udělila certifikát Seal of Approval.


Použití KÄRCHER DS 6:

- vysávání koberců, tvrdých ploch a čalounění

- vysávání malého množství tekutin

- vhodný jako vysavač pro osoby alergické na domácí prach

Standardní příslušenství KÄRCHER DS 6:

- Pratelný mezifiltr
- Přepínatelná podlahová hubice
- Odpěňovač "Foamstop"
- Spárová hubice
- HEPA 12 filtr
- Hubice na čalounění
- Sací hadice 2,1 m
- Vložka softgrip na rukojeti
- Pomoc při parkovací poloze a ukládání

KÄRCHER DS 6 e-shop shop-ico

 

DS_5.800_banner_Satter

 

 

Aktuality