Čisticí stroje pro profesionální použití

Čističe oken a skel

Nová řada bateriových čističů s odsáváním  pro profesionální použití.

Určena pro čistění všech hladkých povrchů jako jsou obklady, vitríny, zrcadla, nebo nábytek.

KÄRCHER WV 10 nabízí perfektní odsátí vody z čištěného povrchu, které nevyžaduje následné leštění.

Číst více
 

Vysokotlaké čisticí stroje

Vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER díky své technické vyspělosti a mnohostrannosti splní jakýkoli požadavek.

Nabízíme vysokotlaké čisticí stroje s ohřevem nebo bez ohřevu vody, s elektrickým nebo spalovacím motorem, mobilní či stacionární.

Číst více
 

Profesionální vysavače KÄRCHER

Pouhý sací výkon ještě nic nevypovídá o skutečném výkonu vysavače. Rozhodující je celková konstrukce se všemi filtry a obslužnými prvky, ergonomie, stabilita a optimální příslušenství. Vysavače KÄRCHER již po desetiletí svýma inovačními technologiemi kladou stále nová měřítka.

- pro suché vysávání a kartáčové vysavače
- pro mokro-suché vysávání
- akumulátorové vysavače
- samoobslužné vysavače

 

Číst více
 

Čisticí stroje na koberce a čalounění

Vysoce výkonné a kompaktní čisticí stroje na koberce a čalounění značky KÄRCHER pro profesionální použití se vyznačují optimálními ergonomickými vlastnostmi a vynikajícími výsledky čištění.
Čisticí stroje na koberce KÄRCHER pracují na bázi extrakční činnosti a používají se jak pro běžné čištění textilních povrchu tak i pro velkoplošné základní čištění koberců do hloubky vláken.

Číst více
 

Podlahové mycí stroje

Podlahové mycí stroje jsou ideální pro perfektní čištění tvrdých i elastických povrchů a jejich údržbu. Od základního čištění přes ošetření až po nanesení leštidla. Stejně tak perfektní na ploše i na okrajích. Výsledkem jsou vždy perfektně vyčištěné a ošetřené podlahy, zářivě hygienicky čisté.

Číst více
 

Parní čističe a parní vysavače

Parní čističe KÄRCHER přesvědčí svou promyšlenou technikou plnění a komfortem obsluhy, díky kterým je jeho používání mimořádně ekonomické.

Parní vysavače KÄRCHER SGV představuje parní čistič kombinovaný s vysavačem pro vysávání mokrých a suchých nečistot.

Číst více
 

Jednokotoučové čisticí stroje

Výkonné a kompaktní čisticí stroje, které splní téměř všechny úkoly čištění jako např. základní čištění, odstraňování vrstev nebo krystalizaci podlah v profesionálním čištění budov.

Od speciálních strojů k flexibilním univerzálním strojům – sortiment jednokotoučových čisticích strojů nabízí pro každý požadavek dokonalý stroj k čištění tvrdých ploch a textilních podlahových krytin či k broušení parket.

Číst více
 

Zametací stroje

Efektivní čisticí stroje s promyšlenou ergonomií a jednoduchou obsluhou pro čištění různých ploch a povrchů uvnitř i venku. Díky postupům, jako je zametání vznikajícího prachu s odsáváním nebo bez odsávání, nabízíme pro každou potřebu optimální stroj.

- bateriová košťata
- ruční zametací stroje
- zametací stroje s odsáváním
- zametací stroje s odsáváním a místem pro řidiče

Číst více
 

Program Park & City

CS 400 36 malyNová řada přístrojů pro komunální služby na bateriový pohon pro každodenní čištění a péči o silnice, chodníky a zeleň. Zařízení řady KÄRCHER Park & City Solutions byly vyvinuty jako alternativa k přístrojům s benzinovým motorem.

Výhodou těchto zařízení jsou:

- nulové emise
- tichý provoz
- baterie a nabíječky jsou kompatibilní se všemi strojí řady

 

Číst více
 

Mycí linky KÄRCHER

Mycí linky KÄRCHER jsou navrženy pro ekonomické a efektivní čištění všech druhů vozidel.

V nabídce najdete kompletní sortiment systémů na čištění interiérů a exteriérů osobních automobilů a užitkových vozidel:portálové myčky pro užitková vozidla a osobní automobily, samoobslužné SB mycí boxysamoobslužné SB vysavače.

Flexibilní koncept mycích linek KÄRCHER je šitý na míru potřebám zákazníka, od plánování až k individuálnímu sestavení. 

Číst více
 
Strana 1 z 2

Aktuality