Zajímavé články

Čtení článků

V této sekci uvádíme externí články z oborů stavba, úklid a čištění, které považujeme za zajímavé.

 

Zbavte Vaši domácnost nepříjemného zápachu

Ksena

Milujete ten pocit, kdy se vrátíte po dlouhém a náročném dni z práce a Váš byt krásně a svěže voní?
Nebo se naopak děsíte toho, co na Vás doma čeká po návratu z práce?

Číst více
 

Jak proměnit byt?

Byly jste u své kamarádky a okouzlil Vás její byt? Říkáte si, že Váš byt je nezajímavý a neútulný. Neváhejte a změňte to a buďte taky in.

Číst více
 

Rekonstrukce panelových domů?

Kvalitní zateplování budov Vám ušetří peníze

Nezadržitelně se k nám blíží chladné dny a s tím i přicházející topná sezóna. Vytápíme si celé byty a topení běží na plný plyn. Při vyúčtování, které nás posléze čeká, se nestačíme divit o kolik peněz bude naše peněženka chudší.

Číst více
 

Izolační systémy, hydroizolace střech Akcept s. r. o.

Izolace plochých a šikmých střech

Funkčnost a životnost izolace střech závisí na správné volbě hydroizolačního souvrství. Tedy na návrhu a zpracování použitých izolačních materiálů.

Navrhujeme špičkové asfaltové pásy, sestávající se z finální vrstvy, mezivrstvy a podkladní vrstvy. Modifikovaný asfaltový pás (SBS a APP) má různé nosné vložky a finální úpravu může mít buďto břidličnou, nebo keramickou, navíc s dekorativním vzorem 3D.

Číst více
 

Nábytkové trendy pro rok 2014


Rozhodli jste se pořídit si nový nábytek a nevíte co je v současné době "in" ? Přinášíme vám nové tipy a rady v oblasti moderního designu nábytku.

Pořídit nový nábytek, aby byl moderní ale zároveň praktický a funkční není tak úplně jednoduché. Ve vašem bytě či domě chcete trávit volný čas příjemným odpočinkem a proto jsou v dnešní době na moderní nábytek kladeny specifické požadavky.

Číst více
 

K čemu jsou dobré rozkládací postele?


Odpověď je jednoduchá. Pokud máte malý pokoj či potřebujete řešit přespání návštěvy, ideálním řešením je rozkládací postel, která představuje praktické řešení jak pro nouzové tak i pravidelné každodenní spaní.

Rozkládací postel je vlastně klasické jednolůžko, které lze jednoduše rozložit na plnohodnotné manželské dvoulůžko – letiště.

Číst více
 

Kuchyně přesně podle Vašich představ? Žádný problém díky kuchyním DIZ!

Máte za sebou rekonstrukci bytu či rodinného domu? Nebo jste koupili nový byt a jediné co Vám zbývá ještě zrekonstruovat, je Vaše kuchyň? V tom případě je tu pro Vás ideální řešení - Dům interiérového zařízení - kuchyně DIZ.

Číst více
 

Sanace a sanační práce pomáhají v těžkých situacích

V posledních letech se stále častěji setkáváme se situací, kdy se mnohé osudy lidí dotýkají každého z nás.

Lokální záplavy a povodně jsou nečekanou smrští, která mění životy, nastává chaos a zoufalá záchrana majetku.

Po ústupu vody je nutné ihned začít se sanačními pracemi, které Vám v těžkých životních situacích poskytuje společnost MIBAG Sanace.

Číst více
 

Zateplení fasády krok za krokem

Zateplení fasád je vidět na každém kroku po celé republice. Nejen díky programu Zelená úsporám, zateplená fasáda poskytuje tolik výhod pro majitele/investora, že motorem zefektivňování povrchů budov v posledních letech je pouhé ekonomické myšlení.


Číst více
 

5 pravidel, podle kterých vybírat úklidovou firmu

Že se úklid kanceláře, obchodu, skladu či firemního zázemí už dávno vyplatí řešit externí úklidovou firmou, ví asi převážná část ekonomicky uvažujících manažerů firem. Že je dobré najít kvalitního partnera, který vám nabídne dobrou cenu a zároveň kvalitu, asi není třeba zmiňovat. Ale jak, nebo podle čeho vybrat tu správnou firmu, už není zas tak jednoduché. Pojďme se tedy podívat na 5 pravidel, které byste měli při výběru dodržovat.

Číst více
 

Aktuality