Příslušenství pro vysokotlaké čističe KÄRCHER

Vysokotlaké čističe KÄRCHER

Perfektní vybavení – perfektní čistota

Na kompletním vybavení záleží! Vhodné příslušenství učiní z vysokotlakých čističů KÄRCHER multifunkční stroje pro značné množství doplňkových použití.

Se správnou kombinací stroje a příslušenství nemají ani ty nejsilněji ulpívající nečistoty šanci. Široký sortiment speciálního příslušenství a čisticích prostředků KÄRCHER nabízí vždy to správné řešení speciálně pro Vás a tak značně rozšiřuje možnosti použiti vysokotlakých čističů KÄRCHER.

Čističe ploch KÄRCHER

Čističe ploch KÄRCHER T 5 PlusT 7 Plus se postarají o blýskavě čisté terasy a jiné velké plochy. Princip je právě tak jednoduchý jako účinný: dvě trysky uvádějí tlakem vody do pohybu vrtuli umístěnou pod krytem. Čistič ploch se vznáší nad povrchem, ale i nad malými nerovnostmi. 

Hlavní výhody čističů ploch KÄRCHER:

- Optimální ochrana proti rozstřiku
- Rovnoměrný výsledek čištění
- Perfektně se přizpůsobuje každé podlahové krytině
- Pracujete až čtyřikrát rychleji než s tryskou s plochým paprskem
- K čištění dřevěných teras, přírodního kamene, dlaždic, betonu atd.
- Speciální ochranná mříž umožňuje také čištění štěrkových ploch a japonských zahrad

Prislusenstvi-T-250

Čistič ploch KÄRCHER T 5 Plus

Pro čištění rovných ploch bez rozstřiku, např. teras a zdí z kamenů. S doplňkovou rukojetí k čištění svislých ploch. Inovační ochranná mříž chrání čistič ploch KÄRCHER T 5 Plus před dopadem zvířených kamínků nebo štěrku, a tak umožňuje čištění štěrkových ploch nebo japonských zahrad.

Prislusenstvi-T-400

Čistič ploch KÄRCHER T 7 Plus

Pro čištění rovných ploch bez rozstřiku, např. kamenných a dřevěných teras a vjezdů. S doplňkovou tryskou Power pro efektivní čištění rohů a hran. S nastavením výšky pro přizpůsobení síly čištění podle čištěného objektu. Inovační ochranná mříž chrání čistič ploch KÄRCHER T 7 Plus před dopadem zvířených kamínků nebo štěrku, a tak umožňuje čištění štěrkových ploch nebo japonských zahrad.

Prislusenstvi-kartace

Kartáče, houby a sady příslušenství

Mycí kartáče KÄRCHER rozšiřují oblast použití vysokotlakých čističů KÄRCHER a lze je pomocí odpovídajícího adaptéru připojit k jakékoli zahradní hadici. Ochranný kroužek po obvodu kartáče chrání povrchy před poškrábáním a převlečná matice zajišťuje pevné uchycení na vysokotlaké pistoli. Ať se jedná o čištění zahrady, automobilu, motocyklu, oken či zimní zahrady – KÄRCHER nabízí pro každé čištění dokonalou kompletní sadu.

Prislusenstvi-teleskop-nastavec

Teleskopický pracovní nástavec

Teleskopický pracovní nástavec TLA 4 s dosahem až 4 m je ideální k pohodlnému vysokotlakému čištění např. rolet nebo fasád nacházejících se ve větší výšce. Dodává se včetně popruhu pro pohodlné přenášení a integrované nastavitelné ergonomické pistolí. Hmotnost: cca 2 kg.

Prislusenstvi-cistic-okapu

Sada na čištění okapů a potrubí

Pomocí extrémně pružné hadice pro čištění okapů a potrubí, nasazené na váš vysokotlaký čistič KÄRCHER, vyčistíte v jednom kuse trubky nebo střešní okapy až do délky 20 m. Pomocí svorky můžete čistič okapů bez problémů připevnit ke střešnímu okapu.  Saně s vysokotlakou tryskou se pohybují pomocí tlaku vody z vysokotlaké hadice samostatně okapem, který tak účinně čistí.  Ochranné síto zabraňuje při čištění okapů tomu, aby se listí a nečistoty dostaly do odtokové trubky a ucpaly ji.

 


Další příslušenství KÄRCHER >>


Zdroj: KÄRCHER.cz
Aktualizováno 12.9.2023

 

Aktuality