Úklid

Malá úklidová technika

Nabízíme úklidové pomůcky anglické firmy
SCOT YOUNG RESEARCH (SYR)

Úklidové vozíky, kbelíky, mopy, kartáče, stěrky na okna

Tyto úklidové pomůcky jsou nejen kvalitní a odolné, ale také šetří čas, zmenšují námahu, šetří vodu a v neposlední řadě životní prostředí. Obsluhu teto techniky především osloví  Interchange systém, Ergonomic systém a barevné kódování výrobků.

Číst více
 

Úklidové vozíky

Pro kvalitní úklid je potřeba profesionální vybavení. Úklidové vozíky jsou určeny především pro ruční úklid podlahových povrchů všech typů a to pomocí profesionálních mopů.

Malá úklidová technika firmy SYR je nejen kvalitní a odolná, ale také redukuje námahu, šetří čas, vodu a tím i životní prostředí. Úklidové pomůcky této firmy využívají Interchange systém, Ergonomic systém a barevné kódování výrobků.

Úklidové vozíky firmy SYR oddělují mop a čistou vodu od špinavé vody a kalu. Nečistoty a mastné částice jsou zachyceny v lapači usazenin, což je ve skutečnosti filtr umístěný zhruba ve dvoutřetinové výšce kbelíku. Těžší částice jsou zachyceny ve spodní třetině kbelíku. Usazeniny se nemohou uvolnit do prostoru nad filtrem. Mop se dostane pouze do prostoru s čistší vodou v horní části kbelíku.

Úklidové vozíky e-shop shop-ico

Číst více
 

Úklidové mopy

Moderní, rychlé a snadné čištění podlah

Úklidové mopy jsou určené pro mytí podlah bez kontaktu rukou se špinavou vodou. Úklidové mopy lze používat na všechny typy podlah - parkety, lamino a dřevo.

Úklidové mopy používáme v kombinací s úklidovým kbelíkem se ždímačem. Ždímání mopů pomoci ždímače je nejefektivnější a nejrychlejší metoda ždímání. Profesionální úklidové vozíky jsou vybavené  pákovým systémem, což ještě víc usnadňuje a zefektivňuje ždímání.

Číst více
 

Rapid spray mop

Rapis mop se zásobníkem na vodu a návlekem z mikrovlákna na suchý zip

Rapid spray mop je originální a praktický pomocník při vytírání podlah. Výrobce: anglická firma SYR. 

Tyč Rapid spray mopu funguje jako zásobník na čisticí roztok nebo vodu. Pro nanesení čisticího roztoku stačí palcem ruky zmáčknout tlačítko na rukojeti tyče. 

Číst více
 

Úklidové čisticí prostředky

Nabízíme úklidovou chemií PREMIERE PRODUCTS

Anglická firma PREMIERE PRODUCTS vyrábí ucelenou řadu chemikálií určených k profesionálnímu i domácímu použití. Ve svém sortimentu máme nejen univerzální čisticí a odmašťovací prostředky, ale rovněž dezinfekce, vosky, vyplňovací emulze a jiné speciální chemikálie

Číst více
 

Ekologické čisticí prostředky

Jednotné označení pro ekologické produkty

V posledních létech ve světe narůstá zájem o „zelené" neboli ekologické výrobky: podle průzkumu záleží 82 % Evropanů na vlivu kupovaných produktů na přírodu.

Ale spousta „zelených" výrobků se tak jenom tváří. Co znamená na výrobku nápis 100% přírodní? Je to biologické, organické, neznečistí to vodu nebo z toho nejsou žádné škodlivé emise? Jak poznáte skutečně ekologický výrobek?

Číst více
 

Podlahové pady

Nabízíme čisticí podlahové pady:

- pro strojní čištění
- pro ruční čištění

Čisticí podlahové pady jsou určené především ke strojnímu čištění tvrdých podlah. Používají se na čisticích strojích, které mají ve výbavě unašeče padů. 

Číst více
 

Aktuality