Parní vysavače KÄRCHER

Karcher-parni-vysavace

Čištění párou, vysávání a vysušení v jednom kroku

Při vysávání suchých nečistot a drobků také lze zároveň provádět i vlhký úklid. Parní vysavače KÄRCHER spojují v sobě funkce parního čističe a vysavače pro vysávání mokrých nečistot, při čemž všechny tyto funkce se mohou provádět součastně.

Parní vysavač KÄRCHER SV 7

Parní vysavače KÄRCHER kombinují multifunkčnost s vysokým komfortem a splňují nejvyšší nároky parního čističe třídy Prémium: parní sání, parní čištění, mokré vysávání, suché vysávání a žehlení.

Parni-vysavace-Karcher

Čištění parním vysavačem bez použití chemii - jednoduše, pohodlně a rychle

Maximálně univerzální přístroj KÄRCHER SV 7 s bohatým příslušenstvím dovolují zajistit dokonalou čistotu v celé domácnosti. Jednoduše, pohodlně, s ekonomií času a bez chemických prostředků.

Úklid koupelny a toalety se neomezuje jen na vnější dojem. Horká pára, vyprodukovaná parním vysavačem KÄRCHER zaručuje nejen zářící čistotou vzhled, ale i hygienickou čistotu vyčištěných povrchů.

Alergici se mohou volně nadechnout: parní vysavače KÄRCHER jsou vybaveny 4-násobnou filtrací.

Filtrace-parnich-vysavacu-KarcherPrach zůstává ve vodním filtru a HEPA-filtr zadrží i ty nejemnější částice, které můžeme vdechnout. Vzduch, vycházející z přístroje, je čistší než vzduch v místnosti.

Střídání operací vysávání vlhkých a suchých nečistot nevyžadují výměny filtrů. Nasáté tekutiny se hromadí ve vodním filtru. Následující parní čištění vrátí podlahám lesk i bez únavné výměně utěrek.

Parní vysavače KÄRCHER mají 7 funkcí:

- suché odsávání do vodní lázně
- parní čištění s vodním odsáváním
- parní čištění
- zvlhčování vzduchu
- osvěžovač vzduchu
- dezinfekční čištění
- likvidace prachových parazitů

Pára bez přerušení

KÄRCHER SV 7 – systém dvou nádrží

Parní čištění je nyní daleko jednodušší: parní vysavač KÄRCHER SV 7 umožňuje pracovat bez přerušení. Teď už nemusíte čekat až vychladne kotel abyste ho mohli doplnit. Když voda v kotle dochází, automaticky se doplní z druhé nadrží, která se může plnit vodou kdykoliv.

Parni-vysavace-Karcher-2

Inovativní technologická řešení:

Pistole vysavače zaručuje obzvlášť jednoduché ovládání funkcemi přístroje. Síla vysávání (5 úrovní ) se reguluje zmačknutím knoflíku.

Stroj disponuje speciální dětskou pojistkou. Spotřeba páry se mění regulací na přístroji.

Nádrž na vodu se dá lehce odpojit od přístroje pro pohodlnější naplnění vodou nebo čištění.

V průběhu vysávání prachu parní vysavače KÄRCHER zároveň filtrují vzduch v místnosti. Nečistoty se spolehlivě zachycují vodním filtrem, a tak prach, pyl a jiné alergeny nemají šanci.

Použití parních vysavačů KÄRCHER

ČIŠTĚNÍ PODLAH

Parní podlahová hubice s funkcí sání se používá k vysávání suchých nečistot z podlah a odsávání páry z tvrdých podlah jako např. dlažby. Pomocí funkce sání páry lze také osvěžit koberce.

Pro různé použití jsou k dispozici různé nástavce: kartáčkové lamely, gumové stěrky nebo stěrky z tvrdé gumy.

OSTATNÍ ČIŠTĚNÍ TVRDÝCH PLOCH

Parní ruční hubice s funkcí sání se používá k čištění oken a všech rovných ploch, jako např. zrcadel, kuchyňského nábytku atd. I zde máte k dispozici různé nástavce: malá stírací guma, velká stírací guma a kartáčový věnec.

OSTATNÍ OBLASTI PRO POUŽITÍ

Tryska s bodovým paprskem a sací funkcí se používá k čištění těžce přístupných míst. Dodává se bez násad, s kulatým kartáčkem nebo prodloužením.

ŽEHLENÍ

Parní žehlička má speciální připojení k parnímu vysavači a je vhodná k žehlení vícevrstvých látek.


Parní vysavače KÄRCHER e-shop >>

Zdroj: KÄRCHER.cz
Aktualizováno: 11.9.2023

 

Aktuality