Vysokotlaké čističe KÄRCHER třídy hobby

Vysokotlaké čističe KÄRCHER

Maximální čistota při minimální námaze

Kdo by se chtěl dlouho zdržovat čištěním? Konec konců existují příjemnější činnosti. Ačkoli s vysokotlakými čističi KÄRCHER jsou dokonce i čisticí práce můžou stát vyloženě zábavou.

Kvalitní, komfortní a výkonné vysokotlaké čističe KÄRCHER stroje zvládnou během krátké doby uvolnit a odstranit i ta nejúpornější znečištění a nánosy. Stačí pouze zmáčknout tlačítko. Dokonce i ruce zůstanou stále pěkně čisté. Pohodlněji už to nejde.

Použití vysokotlakého čističe

Ten, kdo má rád čistá auta, bude milovat vysokotlaké čističe KÄRCHER. Už je konec s namáhavým a časově náročným čištěním pomocí houby a hadice. vysokotlaké čističe KÄRCHER se obratem ruky postarají o nablýskanou čistotu. Inteligentní kombinace vysokého tlaku a vody zajišťuje skoro dvakrát rychlejší čištění než při použití houby a vodovodní hadice.

Také kolem domu a na zahradě poskytnou vysokotlaké čističe KÄRCHER cenné čisticí služby na téměř všech povrchách, a ušetří tak cenný čas a mnoho sil. Ve spojení se sortimentem čisticích prostředků a příslušenství, který je speciálně navržen pro tyto stroje, splní vysokotlaké čističe KÄRCHER všechna přání. A konečně bude zase více času pro skutečně důležité věci v životě.

Při čištění vysokotlakým čističem šetří se čas a voda

Vysokotlaké čističe šetří v porovnání s čištěním pomocí běžné vodovodní hadice až 3 100 l vody za hodinu! Vody je stále větší nedostatek. Proto se společnost KÄRCHER zasazuje od samého počátku o pokud možno šetrné zacházení s touto životně důležitou surovinou.

Soustavný vývoj technologií KÄRCHER v oblasti vysokotlakého čištění se tak stará o dobrý výsledek čištění při nízké spotřebě vody. Neboť v porovnání s čištěním pomocí běžné vodovodní hadice potřebují vysokotlaké čističe KÄRCHER asi o 80 % méně vody. Tím chrání životní prostředí a šetří náklady. Šetrné vůči životnímu prostředí a vůči zdrojům.

Vysokotlaké čističe KÄRCHER tříd K 3 – K 7 lze používat i s cenově výhodnou užitkovou vodou. Za tímto účelem můžou nasávat vodu z příhodného zásobníku vody, například ze sudu na dešťovou vodu. Uživatel takto ušetří za používání drahé pitné vody a současně šetří životní prostředí. Další výhodou je nezávislost na vodovodním řadu.

Pro každou potřebu vhodná výkonnostní třída

Vkonnostn_tdyVýkonnostní třída je u vysokotlakých čističů KÄRCHER ústředním rozlišovacím znakem a rozhodujícím parametrem pro potřebnou dobu čištění. Vhodný stroj tedy dokáže výrazně usnadnit čištění. Kromě toho jsou s různými výkonnostními třídami spojené také technické vlastnosti, které jsou optimálně přizpůsobené požadavkům čištění, takže je práce ještě příjemnější a efektivnější.

Správná výkonnostní třída vysokotlakého čističe

Čisticí výkon vysokotlakého čističe vyplývá z kombinace tlaku a množství vody. Čím optimálněji jsou tyto faktory navzájem sladěné, tím snadněji lze uvolňovat úporné nečistoty a tím rychleji lze vyčistit velké plochy.

S ohledem na různé požadavky zařazuje společnost KÄRCHER své stroje do určitých výkonnostních tříd. Čím větší plochu je třeba vyčistit, resp. čím silnější je znečištění, tím vyšší je doporučená výkonnostní třída. Na velké plochy (např. fasády) doporučujeme stroj K 7 s odpovídajícím příslušenstvím. Kromě ještě lepších výkonnostních parametrů nabízejí vyšší třídy strojů také praktické přídavné funkce (např. delší hadice, lepší kvalita hadic). To zaručuje kratší dobu montáže a demontáže a výrazně vyšší komfort práce.

VT_istie_ecoogic

Užitečné inovace vysokotlakých čističů KÄRCHER

Vodou chlazené motory

Třídy K 3 až K 7 řady KÄRCHER X a eco!ogic se vyznačují inovační technikou motorů, která stanoví nová měřítka. K chlazení motoru se používá voda: dříve než se voda použije k čištění, proteče kolem pláště motoru, a tak zajišťuje soustavné chlazení. Výhodou je, že takovým způsobem chlazený motor se vyznačuje mimořádnou výkonností a dlouhou životností.

Inovace_VT_isti

1. Systém Plug 'n' Clean

Díky novému, mimořádně komfortnímu systému lze čisticí prostředky u řady X nyní rychle a s úsporou času nasadit jedním pohybem ruky – bez obtížného plnění a bez kapání mimo zásobník. Zaručeně nic nevyteče! Jednoduše vyjměte starou láhev, nasaďte do systému novou a můžete pokračovat.

I přechod z jednoho čisticího prostředku na druhý je možný bez problémů. A člověk má pořád jednu ruku volnou. Čisticí prostředky lze používat i u strojů základní třídy, např. pomocí sací hadice nebo z nádrže.

2. Navíjení hadice a kabelu

U všech modelů řady X lze vysokotlakou hadici po skončení práce uložit přímo na stroji. Za tímto účelem jsou menší stroje vybavené velkým hákem na hadici nebo se na zadní straně stroje nachází flexibilní pouzdro. Modely Premium mají naproti tomu navíjení hadice na rukojeti stroje, které umožňuje obzvláště pečlivé a komfortní uložení vysokotlaké hadice.

3. Quick Connect – silné spojení

Se systémem Quick Connect nabízí firma KÄRCHER svým zákazníkům komfortní systém rychlospojek. Vysokotlakou hadici lze pohodlně spojit s pistolí i se strojem – a stisknutím tlačítka zase uvolnit. Tak ji lze rychle a jednoduše uložit.

Všechny vysokotlaké čističe KÄRCHER pro soukromé použití lze za výhodnou cenu dovybavit sadou Quick Connect. Tak mohou i majitelé starších modelů využívat výhod patentovaného systému rychlospojek.

4. Přehledně roztříděné

Díky promyšlenému uložení příslušenství lze pistoli, dva nástavce, síťový kabel a hadici bezpečně uložit přímo na stroji, kde budou neustále připravené k použití. Ať s pevným obalem nebo vakem – vždy je k dispozici úložný prostor, např. pro kartáče.

 


Vysokotlaké čističe KÄRCHER e-shop >>


Zdroj: KÄRCHER spol. s r.o.

 

Aktuality