Půjčovna

Půjčovna čisticích strojů

Pujcovna-Puzzi

Nabízíme k půjčení kvalitní profesionální čisticí a úklidové stroje značek KÄRCHER a Premiere Products, které Vám usnadní čištění a úklid ve všech oborech Vašeho podnikaní nebo domácnosti bez nutnosti vložení investic do nového čisticího stroje.  

Stroje jsou snadno obsluhovatelné i přes to Vám je rádi předvedeme a zaškolíme obsluhu stroje. Také u nás můžete rovnou zakoupit čisticí prostředky potřebné k čištění.

 

Číst více
 

Půjčovna vysavačů

NT_45.1

K půjčení nabízíme kvalitní průmyslové vysavače KÄRCHER, které umožňují efektivní vysávání suchých i mokrých nečistot.

Spolehlivá účinnost mokro-suchých vysavačů KÄRCHER je osvědčena v denním používáním.

Číst více
 

Půjčovna mycích strojů

BR_40.10

Podlahové mycí stroje představují pro profesionální úklidové firmy nepostradatelné pracovní nástroje. Podlahové mycí stroje jsou ideální pro perfektní čištění a údržbu tvrdých i elastických povrchů. Od základního čištění přes údržbu až po leštění. Stejně tak perfektní na ploše i na okrajích. Výsledkem jsou vždy perfektně vyčištěné a ošetřené podlahy.

Číst více
 

Půjčovna vysokotlakých čističů

FRV_30_app_702x220

Vysokotlaké čisticí stroje KÄRCHER díky své technické vyspělosti a mnohostrannosti splní jakýkoli požadavek na čištění.

KÄRCHER vysokotlaké čističe umožní efektivní čištění všude tam, kde se musí čistit velké plochy. Ať už se tedy jedná o zemědělství, řemesla, průmysl nebo komunální oblast.

 

Číst více
 

Půjčovna čističů koberců

Puzzi_classroom_app_dd_1_720x220

Čisticí stroje na koberce KÄRCHER pracují na bázi extrakční činnosti a používají se jak pro běžné čištění textilních povrchu tak i pro velkoplošné základní čištění koberců do hloubky vláken.

Číst více
 

Aktuality