KÄRCHER

KÄRCHER je světoznámá značka

KÄRCHER je světoznámá značka

Špičkový výkon, inovace a kvalita

Firma KÄRCHER patří mezi přední světové výrobce vysoce účinných čisticích systémů a vyznačuje se především spolehlivými výrobky s vysokým uživatelským komfortem, kompetentním servisem, ustavičným angažmá v ochraně životního prostředí, rozvoji kultury a sportu.

Číst více
 

Prvopočátky firmy KÄRCHER

Historie_KARCHER

 

Prvopočátky rodinného podniku KÄRCHER sahají až do roku 1935, kdy Alfred Kärcher položil v německém městečku Bad Cannstadt základy nynější renomované mezinárodní firmy Alfred KÄRCHER GmbH.

Na počátku třicátých let se Alfred Kärcher skoro výhradně specializoval na vývoj a konstrukci velkých ponorných topných těles, tzn. tavné lázně, které byly zahřívány pomocí ponorných ohřívačů. Také první vysokotlaké čističe s ohřevem je potřeba vidět v této spojitosti.

Číst více
 

KÄRCHER eco!efficiency

S efektivitou dosáhnete více

ecoefficiency_2

Společnost KÄRCHER využívá nové technologie pro stále efektivnější produkty. Modré symboly pro různé moduly KÄRCHER eco!efficiency na první pohled ukazují, kde a jak dosahuje KÄRCHER se svou inovační sílou měřitelně větší a lepší efektivity pro zákazníky, výrobky a životní prostředí. Systém KÄRCHER eco!efficiency je implementovaný ve všech oblastech společnosti a je pevnou součástí podnikatelského smýšlení a jednání.

Číst více
 

Průmyslové vysavače

Vysavače suchých a mokrých nečistot pro každý případ

Karcher_NT_45_1

Každý zkušený uživatel ví, že pouhý sací výkon ještě nic nevypovídá o skutečném výkonu průmyslového vysavače. Rozhodující je celková konstrukce se všemi filtry a obslužnými prvky, ergonomie, stabilita a optimální příslušenství. Firma KÄRCHER zde klade již po desetiletí inovačními technologiemi stále nová měřítka.

Číst více
 

Profesionální vysavače

Vysavače suchých nečistot pro profesionální údržbové čištění

Vysavac_T_12.1

Vysavače pro vysávání suchých nečistot KÄRCHER byly vyvinuty pro potřeby hotelů, kanceláří, maloobchodu a profesionálních úklidových firem. Pro nejrůznější čištění, při kterém záleží na plošném výkonu a flexibilitě a zároveň na přizpůsobení nejrůznějším podlahovým krytinám.

Číst více
 

Kartáčové vysavače na koberce

Důkladná čistota díky kartáčovým vysavačům na koberce

Kartacovy_vysavac_CV_48_2

Kartáčové vysavače na koberce kombinují sací výkon s elektricky poháněným kartáčem. Kobercová vlákna se narovnají , a tak se vysavač lehce dostane na částečky nečistot. Daleko efektivněji se tak odstraní úporné nečistoty, jako jsou vlákna nebo vlasy, a koberec bude znovu vykartáčovaný.

Číst více
 

Aktuality