Malá úklidová technika

Nabízíme úklidové pomůcky anglické firmy
SCOT YOUNG RESEARCH (SYR)

Úklidové vozíky, kbelíky, mopy, kartáče, stěrky na okna

Tyto úklidové pomůcky jsou nejen kvalitní a odolné, ale také šetří čas, zmenšují námahu, šetří vodu a v neposlední řadě životní prostředí. Obsluhu teto techniky především osloví  Interchange systém, Ergonomic systém a barevné kódování výrobků.


SYRFirma SCOT YOUNG RESEARCH (SYR) - výrobce profesionální malé úklidové techniky a chemie - má své začátky v roce 1955, kdy pan Scot Young založil v Kanadě úklidovou firmu na mytí oken a podlah. Dnes firma vyrábí své produkty ve třech světadílech:  Anglii, USA, Číně.

Po dobu 30 let firma SYR působila v oblasti úklidu, měla pobočky v Kanadě a Anglii a v roce 1982 už měla 5000 zaměstnanců po celém světě.

V roce 1985 firma začala vyrábět svou vlastní malou úklidovou techniku, kde se zúročily všechny poznatky ze světa úklidu.

Číst více o firmě SCOT YOUNG RESEARCH >>


System_Inter_ChangeSystém Interchange vám umožní na jednu Interchange tyč velmi jednoduchým způsobem nasadit velké množství nástavců, jako jsou mopy, stěrky, škrabky, kartáče aj. V našem přehledu jsou Interchange výrobky označeny tímto logem.

Ergo_Nomic_systemErgonomic systém využívá nejnovějších poznatků ze světa malé úklidové techniky. Novým, dokonalejším tvarem úklidového vozíku a ždímače bylo dosaženo toho, že s minimální námahou docílíte maximální čistoty.


    KBELIK    Úklidové vozíky, kbelíky a ždímače mopů

Patentovaný design kbelíku a ždímacího košíku = inovace v hygieně a bezpečnosti. Kbelíky dokáží oddělit mop a čistou vodu od špinavé vody a kalu, nečistoty a mastné částice jsou zachyceny v lapači usazenin.

Číst více... 


  MOPY   Návleky a mopy

 

Design mopů a návleků má důležitý vliv na účinnost a kvalitu čištění. Patentovaný design mopů SYR vytváří tři různé čistící povrchy na jedné hlavici mopu. Navíc na hlavice mopu najdete speciální houbičku na drhnutí, tudíž můžete podlahu drhnout a zároveň stírat mopem.

Číst více...


STERKY-NA-PODLAHU Tyče, smetáky, stěrky, škrabky

 

Vzájemně vyměnitelné kartáče, stěrky, škrabky a další příslušenství, což znamená úsporu nákladů. Tato řada zahrnuje různé typy pomůcek pro úklid.  Všechny hlavice se dají připojit k násadě speciálním patentovaným konektorem, tudíž není potřeba více násad.

 


    STERKA-NA-OKNA     Okenní program

Řada pomůcek pro čištění oken, skel a zrcadel. 


   PAD   Podlahové čisticí pady

 

Čisticí podlahové pady jsou určené především ke strojnímu čištění tvrdých podlah. Používají se na čisticích strojích, které mají ve výbavě unašeče padů. Pady jsou rozděleny do barevné škály podle tvrdosti a tím i použití.

Číst více...


Úklidové pomůcky můžete zakoupit v našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ shop-ico

 

Aktuality