Čisticí stroje pro dům a zahradu

Aku stěrky KÄRCHER WV s odsáváním

Inovační stroj - aku stěrka Window Vac od firmy KÄRCHER nabízí jednoduché, rychlé a přesvědčivě důkladné řešení pro čištění oken.

Okenní čistič KÄRCHER WV na bateriový provoz umožňuje hygienickou práci, aniž by zanechával šmouhy. Hladké plochy jako okna, dlaždičky, zrcadla atd. s ním vyčistíte rychle a kvalitně. Inovační odsávání vody pojme špinavou vodu dříve, než začne stékat.

Okenní čistič KÄRCHER WV 2 - vítěz testu MF Dnes

Číst více
 

Vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe KÄRCHER pro hobby použití se dělí do jednotlivých výkonnostních tříd. Při koupi vybírejte odpovídající výkonnostní třídu vždy tak, aby byl pro každou oblast použití k dispozici o jeden stupeň rychlejší a silnější proces čištění. Tím se prodlouží životnost vašeho vysokotlakého čističe, ušetří se čas a peníze a dosáhne se nižšího zatížení životního prostředí.

 

Číst více
 

Čističe s nízkým a středním tlakem

Čističe KÄRCHER s nízkým nebo středním tlakem představují moderní řešení pro mobilní nebo flexibilní čištění.

Nízkotlaké čističe řady KÄRCHER OC 3 jsou ideální pro krátkodobé čistění v místech bez elektrické energie a přívodu vody.

Tlaková pistole KÄRCHER KHB 6 Battery Set je vhodná především pro čištění malých plochu okolo domu. Stačí připojít zahradní hadici a můžete začit!

Číst více
 

Parní čističe

Parní čističe KÄRCHER nabízejí přesvědčivou účinnost čištění do hloubky bez chemie a představují ideální alternativu k obvyklým způsobům čištění. Jsou mnohostranně použitelné a zajistí hygienickou čistotu v celém domě – i na obtížně přístupných místech.

- ruční parní čističe 
- pojizdné parní čističe
- parní vysavače

Číst více
 

Vysavače KÄRCHER

V široké nabídce vysavačů KÄRCHER najdete kvalitní a spolehlivé přístroje pro každé použití. Můžete si vybírat ze strojů nejrůznějších velikostí, výkonu a vybavení, které jsou vhodné do bytu, garáže, sklepa, dílny a pří renovačních pracích.

- vysavače pro vysávání suchých i mokrých nečistot
- vysavače s vodním filtrem
- cyklonový vysavač
- tyčový vysavač
- vysavače pro vnitřní prostory
- vysavače popela

 

Číst více
 

Vysavače na popel KÄRCHER

Skvělí pomocníci při čištění krbů, grilů a také dílny

S krbovými vysavači KÄRCHER lze vysávat popel i jiné hrubé nečistoty, nepoškodí se ani v případě, kdy popel ještě nestačil úplně vychládnout.

Číst více
 

Čističe koberců a podlah

Tepovače firmy KÄRCHER se postarají o důkladnou čistotu do hloubky vláken při čištění kobercových ploch, čalounění, matrací, textilních závěsů a autosedaček. Čisticí roztok je vstřikován pod tlakem hluboko do koberce a odsáván spolu s uvolněnou nečistotou. Důkladně odstraní mastnotu, nečistoty a pachy. Sériově dodávanou násadou na čištění tvrdých ploch šetrně vyčistíte i tvrdé podlahy.

Leštička podlah se postará o dokonalý lesk nejrůznějších podlahových krytin.

Číst více
 

Zametací stroje KÄRCHER pro domácí použití

Zametacími stroji KÄRCHER vyčistíte rychle, pohodlně a spolehlivě vnitřní prostory, chodníky, vjezdy do garáží nebo terasy bez namáhavého ohýbání. Tyto stroje představují pohodlnou, efektivní a rychlou alternativu k běžnému zametání se smetákem a lopatkou.

- bateriová košťata
- mechanické zametací stroje

Číst více
 

Přístroje na údržbu zahrady

Sortiment výrobků KÄRCHER pro usnadnění práce na zahradě.

Díky zahradním přístrojům může být vaše zahrada stále krásnější i s menší námahou. Bateriový provoz zajistí práci bez hluku a zbytečných kabelů. Navíc výměnné baterie lze používát i v dalších zařízeních na platformách KÄRCHER Battery Power.

- aku nůžky
- aku strunové sekáčky
- aku fukary a vysavače na listí
- aku sekačky na trávu
- aku řetězové pily

Číst více
 

Zahradní zavlažovací program

Kompletní nabídka pro optimální využití vody v domácnosti i na zahradě - systémy k zavlažování, zásobování užitkovou vodou nebo odčerpávání čisté nebo špinavé vody.

- čerpadla na kalnou a čistou vodu
- postřikovače a pistole
- hadicové zástrčné systémy
- zavlazovače
- hadice a úložné systémy hadic
- zavlažovací automaty

Číst více
 
Strana 1 z 2

Aktuality