Přehled parních čističů KÄRCHER

Parní čistič KÄRCHER

 

Stručný přehled nejprodávanějších parních čističů KÄRCHER

Firma KÄRCHER nabízí celu řadu parních čističů nejrůznějšího výkonu a vybavení. Na výběr máte od malých ručních parních čističů přes přenosné modely až po nejvýkonnější špičkové modely s komfortním vybavením.

Parní čističe KÄRCHER můžeme rozdělit do 3 tříd: základní, střední a nejvyšší.

Základní třída parních čističů KÄRCHER

Krátká doba ohřevu, malá spotřeba energie a nízká hmotnost - to jsou jen některé z přesvědčivých výhod parních čističů KÄRCHER základní třídy. Příslušenství vás přesvědčí například ve věcech designu, ergonomie a manipulace.

- SC 1
- SC 1 Floor Kit
- SC 1 Premium Floor Kit
- SC 2

Střední třída parních čističů KÄRCHER

Nepřetržité dodávání bez nutnosti přerušování práce - to jsou základní rysy parních čističů KÄRCHER střední třídy. Odnímatelnou nádrž lze doplnit během pouhého okamžiku. I velké plochy lze tak čistit rychle a bez přestávek. Kompaktní konstrukce a kvalitní příslušenství poskytují vysokou míru flexibility a komfortu.

- SC 3
- SC 4
- SC 4 Iron Kit

Nejvyšší třída parních čističů KÄRCHER

Nejvyšší třída parních čističů KÄRCHER se vyznačuje maximálním čisticím výkonem a nenáročnou obsluhou.
Funkce pára non-stop
zajišťuje účinné a nepřetržité čištění. Funkce VapoHydro umožňuje praktické doplnění proudu horké vody, kterým se nečistoty uvolněné párou jednoduše a pohodlně odplaví.
Díky regulaci množství páry přímo na stroji lze množství páry vždy optimálně přizpůsobit příslušnému povrchu a intenzitě znečištění.

- SC 5
- SC 5 Iron Kit

Parní vysavače KÄRCHER

Parní vysavače KÄRCHER spojují výhody parních čističů třídy Premium a klasických vysavačů. Vysají např. smetí na podlaze a povrch zároveň vytřou. Tyto vysavače dokážou vysávat, čistit pomocí páry a vysušovat v jednom pracovním kroku.

Maximálně univerzální přístroje s bohatým příslušenstvím vám dovolí zajistit dokonalou čistotu v celé domácnosti. Jednoduše, pohodlně, s ekonomií času a bez chemických prostředků.

- SV 7

 

 

 

Aktuality