Zahradní program KÄRCHER

Ponorná čerpadla KÄRCHER

Čerpadla na vodu s vlastním rozumem

Ponorná čerpadla na vodu od firmy KÄRCHER zajišťují díky inteligentnímu hladinovému čidlu spolehlivou ochranu proti škodám způsobeným vodou. Díky elektronickému čidlu reagují čerpadla okamžitě na kontakt s vodou a spínají přesně ve správný okamžik. Keramické kluzné prstencové těsnění zajišťuje zvlášť dlouhou životnost.

Čerpadla KÄRCHER pro odčerpávání vody pracují navýsost spolehlivě a jsou ideálními pomocníky k odčerpávání nebo přečerpávání většího množství vody: ať už z plaveckých bazénů nebo prádelny, sklepa či drenážních šachet – výkonná ponorná čerpadla suverénně přepraví „chladné mokro" na libovolné požadované místo.

Číst více
 

Zavlažovací čerpadla KÄRCHER

Dokonalá čerpadla pro dokonalou zahradu

Krásná zahrada je balzámem pro duši a svým majitelům přináší nezměrnou radost. Aby se k tomuto účelu nespotřebovalo více vody, než je nezbytně nutné, nabízí společnost KÄRCHER produkty pro zavlažování, které využívají alternativní zdroje vody. Výsledek: zodpovědné a smysluplné zavlažování zahrad.

Výhody: k zahradním čerpadlům například lze zapojit několik zavlažovačů současně – trávník je během krátké doby zavlažen na celé ploše.

Číst více
 

Hadice PrimoFlex®

Hadice KÄRCHER PrimoFlex® - zcela bez ftalátů a těžkých kovů

Kvalitní hadice firmy KÄRCHER neobsahují zdraví škodlivá změkčovadla. Jsou extrémně robustní, pružné, odolné proti zlomení a extremním teplotám, jsou optimalizované z hlediska funkčnosti a manipulace. Zapracované žluté vlákno KEVLAR® firmy DuPontTM je nezaměnitelným znakem hadic PrimoFlex® Premium a PrimoFlex® Plus a podtrhuje nároky na odolnost a kvalitu.

Číst více
 

Schránky na zahradní hadice

Skoncujte s nebezpečným klopýtáním přes neuklizené zahradní hadice

S praktickými úložnými systémy KÄRCHER lze zahradní hadice elegantně uschovat a v případě potřeby je opět rychle vyndat.

Příkladem může být schránka s hadicí Premium KÄRCHER CR 7.220 Automatic: s rovnoměrným, automatickým navíjením hadice, integrovaným nastavením úhlu a funkcí otáčení o 180°. Nebo kompaktní schránka s hadicí KÄRCHER CR 3.110 s tenkou hadicí délky 10 m: ideální k zavlažování balkónů a střešních teras.

 

Číst více
 

Zavlažovací hodiny a automaty KÄRCHER

Samoobsluha pro vaši zahradu

I když jste na dovolené, nemusíte si dělat žádné starosti o vaši zahradu. Zavlažovací automaty od společnosti KÄRCHER řídí váš zavlažovací systém přesně podle plánu: spustí a zastaví zavlažování vždy v požadovaný čas. Jsou snadno programovatelné a plně automatické.

Zavlažovací automaty jsou kompatibilní se všemi známými západkovými systémy.

Dešťové čidlo měří srážky a zahrne tyto do plánu zavlažování. Voda teče jen tehdy, pokud je skutečně třeba. To šetří peníze a chrání životní prostředí.

Číst více
 

KÄRCHER Rain System

Nový systém automatického zavlažování zahrady

KÄRCHER Rain System se vyznačuje velmi snadnou instalací. Množství vody je možné měnit podle potřeby a bodově nastavit, což zaručuje maximální efektivitu zavlažování.

Díky možnosti přizpůsobit systém situaci se voda dopravuje vždy přesně tam, kde je potřeba.

Číst více
 

Rozprašovací zavlažovače KÄRCHER

Zahradní technika, která stříká nápady

Společnost KÄRCHER nabízí celou řadu rafinovaných a vzájemně přizpůsobených řešení pro zavlažování zahrad, díky kterým mohou zahrady vzkvétat, avšak současně šetří nezbytné zdroje a životní prostředí.

Zavlažovací systémy rostliny zavlažují inteligentním a efektivním způsobem přesně podle potřeby.

Rozmanitým výběrem rozprašovacích zavlažovačů nabízí KÄRCHER vždy správné řešení pro velké a malé, rovné a strmé zahrady. Dle požadavku jsou zavlažovače volitelně vybaveny hroty nebo podstavci.

Číst více
 

Vozíky a navijáky na zahradní hadice

Dokonalé uložení zahradní hadice

Inovační systémy úschovy hadic KÄRCHER stanovují nová měřítka funkčnosti, designu a kvality. Moderní vozík na zahradní hadici umožňuje rychlé navíjení a odvíjení hadice, bez manuálního vedení a při minimální potřebě místa.

Navijáky a držáky zahradních hadic disponují úložným prostorem např. pro postřikovače nebo zahradní sprchy

KÄRCHER vozíky a navijáky na zahradní hadice jsou kompatibilní se všemi běžnými západkovými systémy.

Číst více
 

Zahradní sprchy a zalévací tyče

Lákavé potěšení ze sprchování

Za horkých letních dní touží lidé i rostliny po zchlazení. Se zahradními sprchami a zalévacími tyčemi se z každé zahrady stane obratem ruky osvěžující oáza!

Praktický sprchovací nástavec KÄRCHER tak nenabízí pouze potěšení z osvěžující sprchy, ale lze ho ideálně použít i pro zavlažování rostlin.

Rychle smontovatelná zahradní sprcha přesvědčí svým stabilním stativem a možností prostorově úsporného uložení.

I nová ergonomická zalévací tyč Premium je mistrovským kouskem dokonalosti a komfortu.

Její mnohostranné možnosti nasazení z ní dělají univerzální multitalent, například ve spojení s držákem na stěnu se zalévací tyč stane obratem ruky zahradní sprchou.

Číst více
 

Zahradní postřikovače a pistole

Zalévání zahrady vás bude bavit

Krásně zelená zahrada vyžaduje mnoho péče. S produkty KÄRCHER se zavlažování zahrady stane zábavou!

Optimálního zavlažení se dosáhne pouze s dokonale nastavenými obrysy postřiku. Obrys postřiku a množství vody lze přesně, podle potřeby a šetrně vůči rostlinám nastavit pro každou z nich individuálně, a je tak postaráno o přímo vzorovou péči o zeleň.

Pozitivní vedlejší účinek: zbytečné plýtvání vodou je tak v podstatě vyloučené.

Číst více
 
Strana 1 z 2

Aktuality