Inovativní úklidové vozíky SYR

Patentovaný design úklidových vozíků firmy SCOT YOUNG RESEARCH (SYR) má řadu výhod oproti vozíkům a kbelíkům jiných výrobců.

Hlavní výhody úklidových vozíků LTS:

- Inovativní design, ergonomická výška
- Použití jak pro ploché tak i pro kulaté mopy
- Filtr na nečistoty a kal
- Možnost dovybavit o další závěsné kbelíky
- Možnost připevnění mopů a dalšího příslušenství
- Stabilita díky patentovanému způsobu usazení ždímače
- Výběr barev - systém barevného kódování


Úklidové vozíky firmy SYR oddělují mop a čistou vodu od špinavé vody a kalu, což umožňuje vytírat vždy jen čistou vodou.


 

 

Uklidovy-vozik-LTS-text

Nečistoty a mastné částice jsou zachycenyv lapači usazenin, což je ve skutečnosti filtr umístěný zhruba ve dvoutřetinové výšce kbelíku.

Těžší částice jsou zachyceny ve spodní třetině kbelíku. Usazeniny se nemohou uvolnit do prostoru nad filtrem. Z toho vyplývá, že se mop dostane pouze do prostoru s čistší vodou v horní části kbelíku.

Navíc má ždímač mopů dlouhou rukojeť a pákový systém s ozubením, jímž docílíme odstranění většího množství znečištěné tekutiny, než je běžné jinými ždímacími metodami.

Patentovaný způsob usazení ždímače mopů umožňuje jeho zapadnutí v kbelíku tak, že při jeho používání tlak je rovnoměrně přenášen na všechna čtyři kolečka.

Ergonomický design kbelíku zaručuje méně námahy a zranění zaměstnanců. Úklidové vozíky jsou navrženy tak, aby byly dostatečně vysoké, se snadno uchopitelnými madly, proto zaměstnanci mohou pracovat bez nutnosti ohýbání.


Úklidové vozíky v našem e-shopu:

- Úklidový vozík LTS
- Úklidový vozík LTS se ždímačem T4
- Úklidový vozík LTS se ždímačem E4
- Úklidový vozík LTS + E4 sada s kompletním příslušenstvím pro úklid

- Úklidový vozík TC 20
- Úklidový vozík TC 20 se ždímačem T4

 

Aktuality