Ekologické čisticí prostředky

Jednotné označení pro ekologické produkty

V posledních létech ve světe narůstá zájem o „zelené" neboli ekologické výrobky: podle průzkumu záleží 82 % Evropanů na vlivu kupovaných produktů na přírodu.

Ale spousta „zelených" výrobků se tak jenom tváří. Co znamená na výrobku nápis 100% přírodní? Je to biologické, organické, neznečistí to vodu nebo z toho nejsou žádné škodlivé emise? Jak poznáte skutečně ekologický výrobek?

Z ekologie se stal výnosný obchod, firmy se proto hromadně začaly tvářit "zeleně", samy si vyrábějí různé značky, které mají jejich výrobkům dát pečeť ekologičnosti a vzbudit zájem spotřebitelů. Většinu těchto označení ale nikdo další nekontroluje. Zákazník si pak myslí, že nakupuje ekologicky, a vlastně to není pravda.

EcolabelV Evropské unii má proto pomoci jednotné značení zaručené ekologické kvality výrobků – ekoznačka „Květina" (Ecolabel "The Flower"). Díky této značce na výrobku zákazník může rozlišit mezi pouhou zelenou propagandou a pravou ochranou přírody.

Ekonačka „Květina" garantuje zákazníkovi kontrolu v široké škále výrobků denní potřeby a služeb – od oblečení, elektroniky, barev a laků, čisticích prostředků až po nabízené ubytování. Ve snaze ulevit čím dál tím víc znečišťované planetě tuto značku vyhledává čím dál tím víc Evropanů.


ECOFORCE - silný na špínu, šetrný k životnímu prostředí

Nabízíme řadu čisticích prostředků ECOFORCE anglické firmy Premiere Products, které odpovídají všem požadavkům na ekologické čisticí prostředky a  mají označení Ecolabelekologický šetrný výrobek.

rangeofbottlesČisticí prostředky řady ECOFORCE přináší vynikající výsledky při čištění, jsou šetrnější k vašemu zdraví a mají méně škodlivý vliv na životní prostředí.

Ekologické čisticí prostředky v nabídce:

Ecoforce pro toalety 5 l
Ecoforce pro toalety 750 ml
Ecoforce tekuté mýdlo na ruce 5 l
Ecoforce na mytí nádobí 750 ml
Ecoforce tablety do myček nádobí 100 ks
Ecoforce čistič na okna a sklo 5 l
Ecoforce čistič na okna a sklo (sprej) 750 ml
Ecoforce pro koupelny a umývárny 750 ml
 

Aktuality