Čisticí prostředky, autokosmetika

Vysoce účinné čisticí prostředky, úklidová chemie a autokosmetika nezatěžující životní prostředí

Cistici_prostredky_KARCHER

Nabízíme čisticí prostředky a autokosmetiku značek KÄRCHER, Premiere Products a Kimicar. Všechny chemické prostředky jsou šetrné vůči životnímu prostředí a mohou být dávkovány velmi úsporně.


Čisticí prostředky KÄRCHER

Nabízíme vysoce kvalitní čisticí prostředky značky KÄRCHER přizpůsobené pro příslušná použití.

Firma KÄRCHER již déle než 30 let vyvíjí a vyrábí vysoce efektivní čisticí prostředky nezatěžující životní prostředí. Všechny výrobky jsou vyvíjeny a testovány ve firemní laboratoři a podléhají průběžným kontrolám kvality.

Čisticí prostředky KÄRCHER jsou z 90 % biologicky odbouratelné. Kombinace čisticího stroje, odpovídajícího příslušenství a vhodného čisticího prostředku zajistí rychlý, ekonomický a optimální výsledek čištění.

Číst více...


Úklidová chemie Premiere Products

Nabízíme úklidovou chemií anglické firmy PREMIERE PRODUCTS, která vyrábí ucelenou řadu chemikálií určených k profesionálnímu i domácímu použití.

Ve svém sortimentu máme nejen univerzální čisticí a odmašťovací prostředky, ale rovněž dezinfekce, vosky, vyplňovače a různé speciální chemikálie. Všechny přípravky jsou koncentráty, což se příznivě odráží ve spotřebě čisticího prostředku a tím i v množství ušetřených finančních prostředků. Dalším významným faktorem v dnešní době je i jejich maximální šetrnost k životnímu prostředí, neboť převážná většina z nich je biologicky odbouratelná.

PREMIERE PRODUCTS také nabízí ekologickou řadu čisticích prostředků s certifikatem Ecolabel (Ekologicky šetrný výrobek), které jsou šetrnější k vašemu zdraví a životnímu prostředí.

Číst více... 


Autokosmetika

Nabízíme autokosmetiku značek KIMICAR, KÄRCHER a Premiere Products.

Firma KIMICAR je jednou z nejúspěšnějších společností zabývajících se vývojem, výrobou a distribucí autokosmetiky. Ve svém sortimentu má ucelenou řadu výrobků a potřeb pro motoristy, které uspokojí i ty nejnáročnější klientely v oblasti mytí a čištění osobních i nákladních automobilů.

Číst více...

 

Aktuality