Čerpadla na vodu, zavlažovací systémy

Systémy k zavlažování, zásobování užitkovou vodou nebo odčerpávání čisté nebo špinavé vody. Kompletní nabídka výrobků prvotřídní kvality pro optimální využití vody v domácnosti i na zahradě.

Zavlazovaci-systemy

Ponorná kalová čerpadla

Cerpadla_kalova
Plynule nastavitelné hladinové čidlo reaguje okamžitě na kontakt s vodou a uvádí do chodu výkonné čerpadlo, které vyčerpá až 18.000 litrů za hodinu. Kalová čerpadla jsou určena pro silně znečištěnou vodu (bahno, hrudky hlíny, výkaly s částečkami do průměru 30 mm).

Ponorná čerpadla na čistou vodu

Cerpadla_na_vodu
Reagují sama na kontakt s vodou a odčerpají vodu až do 1mm. Předfiltr z ušlechtilé oceli zadrží hrubé nečistoty. Ponorná čerpadla jsou určena k vyčerpávání nebo přečerpávání rybníků, sklepů, prádelen a plaveckých bazénů. Čerpadlo stojí při práci ve vodě.

Ponorná tlaková čerpadla

Cerpadla_ponorna_tlakova
Vlastní studní, spodní nebo pramenitou vodou můžete při zavlažování zahrady ušetřit drahou pitnou vodu. Ponorná tlaková čerpadla jsou určena k čerpání vody z pramenů, studní a spodních vod. Jsou určena pro úzké až velmi úzké šachtice a pro velké hloubky. Čerpadla jsou ponořena do vody. Předností těchto čerpadel je vysoký tlak a velmi úzké provedení.

Sudová čerpadla

Sudova_cerpadla
Díky inovačním sudovým čerpadlům je možné zahrady zavlažovat pohodlně a za výhodných nákladů dešťovou vodou bohatou na živiny bez zvedání těžkých zahradních konví, bez dalších nákladů za drahou pitnou vodu.

Zahradní čerpadla

Zahradni_erpadla
Jsou určena k čerpání vody z jámy, rybníka apod., a nabízí například programovatelnou funkci plně automatického zavlažování velkých ploch. Zahradní čerpadla stojí v suchu a sání probíhá pomocí sací hadice. Disponují rychlostí průtoku, vysokým tlakem, nízkou hmotností a minimální hlučností.
Zavlažovací systém značky KÄRCHER

Zavlazovace

Postřikovače

Nastavitelný obrys postřiku od tvrdého až po měkký

Postřikovací pistole

Nastavitelný obrys postřiku od plného paprsku až po mlžení

Multifunkční postřikovací pistole

Ergonomické ovládání jednou rukou, plynulá regulace průtoku, 4 obrysy postřiku

Regulační sprcha

Nastavení průtoku vody jednou rukou, možnost nastavení 4 samostatných obrysů postřiku

Zálevací tyče

Nastavení průtoku vody jednou rukou a funkce ZAP/VYP, 6 obrysů postřiku


Hadicové spojky a přípojky KÄRCHER

Všechny spojky KÄRCHER jsou vhodné pro hadice s průměrem 1/2", 5/8" a 3/4". Dodávají se je s nebo bez funkce Aqua Stop. Všechny zástrčné systémy KÄRCHER kompatibilní s běžnými západkovými systémy na trhu.

Mosazná řada spojek kombinuje robustnost s komfortem. Výrobky této řady mají kroužek z měkkého plastu, který je velmi pohodlný pro uchopení a jsou vyrobeny z kvalitní mosazi zaručující dlouhou životnost.


Zavlažovače KÄRCHER

Pro malé, střední až velké plochy a zahrady, pro různé tvary zavlažování, nastavitelný průtok a úhel kropení.


Zavlažovací hodiny a automaty

Zavlažovací hodiny a automaty od společnosti KÄRCHER řídí váš zavlažovací systém přesně podle plánu i když jste třeba na dovolené, nemusíte si dělat žádné starosti o vaši zahradu.


Hadice, vozíky a držáky na hadice

Kvalitní hadice firmy KÄRCHER neobsahují zdraví škodlivá změkčovadla. Jsou extrémně robustní, pružné a odolné proti zlomení a optimalizované z hlediska funkčnosti a manipulace.

Pro praktické a prostorově úsporné uložení hadic jsou nepostradatelné robustní a odolné vozíky na hadice a také nosníky a držáky hadic.


Zavlažovací program můžete zakoupit v našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ shop-ico

 

Aktuality