Nová čerpadla na vodu KÄRCHER pro dům a zahradu

Zahradni_cerpadla_Karcher

V roce 2014 značka KÄRCHER uvedla na trh celou řadu nových čerpadel na vodu pro dům a zahradu.

Kvalitní čerpadla na vodu KÄRCHER nabízejí využití studniční, spodní, dešťové nebo pramenité vodu pro zavlažování zahrady a také pro použití v domácnosti, např. pro zásobování pračky nebo toalety vodou. Inteligentní využití alternativních zdrojů vody vede k citelnému snížení nákladů na provoz domácnosti.

Moderní čerpadla KÄRCHER dokážou ušetřit až 30 % energie ve srovnání s obvyklými čerpadly Jet, disponují totiž systémem automatického zapnutí a vypnutí, který se spouští v případě potřeby. Ještě úspornější jsou modely eco!ogics funkcí pohotovostního režimu s příkonem 0 wattů.

Přehled tlakových čerpadel na vodu KÄRCHER

Zahradní čerpadla - řada BP Garden

Výkonná čerpadla pro zavlažování zahrady z alternativních zdrojů, například z cisteren nebo sudů na dešťovou vodu. Uživatelský komfort zajišťuje praktický nožní spínač. Tepelná pojistka chrání před přehřátím a zvyšuje kromě bezpečnosti i životnost čerpadla.

Čerpadla pro dům a zahradu - řada BP Home & Garden

Čerpadla BP Home & Garden mají konstantní provozní tlak, lze je používat současně pro zavlažování zahrady a pro zásobování domácnosti užitkovou vodou. Čerpadla BP Home & Garden nabízí jak vysoký výkon, tak nejvyšší komfort pro uživatele: v případě potřeby vody se čerpadla automaticky zapnou a opět vypnou.

Sudová čerpadla - řada BP Barrel

Inovační čerpadla řady BP Barrel byly speciálně vyvinuté pro čerpání vody ze sudů. Disponují flexibilním upevněním na okraji sudu a integrovaným vypínačem v plovákovém spínači. Umožňují pohodlné zavlažování zahrady dešťovou vodou bez zvedání těžkých zahradních konví.

Ponorná tlaková čerpadla - řada BP Deep Well

Pomocí kompaktních a flexibilních ponorných čerpadel KÄRCHER BP Deep Well z ušlechtilé oceli lze komfortně a úsporně používat k zavlažování zahrady alternativní vodní zdroje z větších hloubek. Ať už jsou čerpadla instalována v nádrži nebo ve vrtané studni – vícestupňová hydraulika zajišťuje, že se studniční, spodní, dešťová a pramenitá voda může kdykoliv čerpat s dostatečným tlakem. Kompaktní rozměry zaručují mnohostranné a flexibilní možnosti použití.

Stručný přehled použití tlakových čerpadel na vodu KÄRCHER

Přehled použití čerpadel KÄRCHER

Čerpadla na vodu KÄRCHER e-shop >>

 

Aktuality