AKU stroje KÄRCHER

Aku technika KÄRCHER

Bateriová zahradní a čisticí technika KÄRCHER v mimořádné akci

K vybraným bezbateriovým strojům KÄRCHER pro domácí a profesionální použití na platformách 18V a 36V máte možnost zakoupit baterii včetně rychlonabíječky za pouhou 1 Kč!

Tato akční nabídka skončila k 31.12.2022

Baterie KÄRCHER se vyrábějí ve dvou platformách (18 V nebo 36 V) a můžou tak nabídnout ten správný výkon pro každé zařízení. V rámci jedné platformy jsou baterie libovolně vyměnitelné.

Díky jedinečné technologii reálného času budete vždy vědět zbývající čas výdrže i dobití baterie. Kapacita baterie KÄRCHER se ukazuje v minutách. Během nabíjení se na displeji zobrazuje zbývající doba nabíjení.

Technika KÄRCHER pro domácí použití:

K vybraným bezbateriovým strojům nabízíme: 

Platforma Battery Power +18V - STARTOVACÍ SADA 18/25 Li-Ion v hodnotě 2.390,- za cenu 1 Kč

Platforma Battery Power +36V - STARTOVACÍ SADA 36/25 Li-Ion v hodnotě 4.690,- za cenu 1 Kč

V nabídce hobby bateriových strojů najdete AKU vysavače, AKU tlakové myčky, AKU strunové sekačky, AKU nůžky na živý plot a větve, AKU sekačky na trávu. 

CELOU NABÍDKU AKU TECHNIKY HOBBY NAJDETE ZDE >>

Technika KÄRCHER pro profesionální použití:

Platforma Battery Power +18V - STARTOVACÍ SADA 18/25 Li-Ion v hodnotě 2.390,- za cenu 1 Kč

Platforma Battery Power +36V - Baterie Power+ 36/60 a rychlonabíječka 36 V v hodnotě 10.164,- za cenu 2.990 Kč

V nabídce AKU čisticí techniky pro profesionály najdete AKU podlahové myčky, AKU čistice koberců, AKU zametací stroje na koberce, AKU zádové vysavače, AKU tlakové myčky, AKU mokro-suché vysavače a řadu dalších strojů.

Řada zahradní AKU techniky KÄRCHER Park & City Solutions s bateriovým napájením byla vyvinuta jako alternativa k zařízením poháněných benzinovým motorem. Velkou výhodou těchto přístrojů jsou nulové emise a možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. obytné oblasti, okolí škol a nemocnic.

Další výhody těchto strojů ve srovnání s benzinovými přístroji: 100% flexibilita, 90% úspora nákladu, o 80 % menší škodlivost

PROFESIONÁLNÍ AKU TECHNIKU KÄRCHER NEJDETE ZDE >>

 

Aktuality