Zavlažování zahrady

Moderní a kvalitní výrobky KÄRCHER pro zavlažování zahrady

Dokonale vzájemně sladěné výrobky KÄRCHER zajišťují efektivní zacházení s vodou, která je využívána optimálně a smysluplně z hlediska ekologie. Inovační technická řešení zaručují, že spotřebujete přesně takové množství vody, jaké rostliny potřebují k růstu.

Rozprašovací zavlažovače KÄRCHER

Postrikovace-KarcherRozmanitým výběrem rozprašovacích zavlažovačů nabízí KÄRCHER vždy správné řešení pro velké a malé, rovné a strmé zahrady. Dle požadavku jsou zavlažovače volitelně vybaveny hroty nebo podstavci.

Více >>

Zavlažovací hodiny a automaty KÄRCHER

Zavlazovci-hodiny-KarcherI když jste na dovolené, nemusíte si dělat žádné starosti o vaši zahradu. Zavlažovací automaty od společnosti KÄRCHER řídí váš zavlažovací systém přesně podle plánu: spustí a zastaví zavlažování vždy v požadovaný čas. Jsou snadno programovatelné a plně automatické.

Více >>

Zahradní hadice KÄRCHER

Zahradn-hadice-KarcherKvalitní hadice firmy KÄRCHER neobsahují zdraví škodlivá změkčovadla. Jsou extrémně robustní, pružné, odolné proti zlomení a extremním teplotám, jsou optimalizované z hlediska funkčnosti a manipulace. Zapracované žluté vlákno KEVLAR® firmy DuPontTM je nezaměnitelným znakem hadic PrimoFlex® Premium a PrimoFlex® Plus a podtrhuje nároky na odolnost a kvalitu.

Více >>

Zahradní postřikovače a pistole

Pistole-a-postrikovace-KarcherOptimálního zavlažení se dosáhne pouze s dokonale nastavenými obrysy postřiku. Obrys postřiku a množství vody lze přesně, podle potřeby a šetrně vůči rostlinám nastavit pro každou z nich individuálně, a je tak postaráno o přímo vzorovou péči o zeleň.

Více >>

Čerpadla na vodu KÄRCHER

Cerpadla-na-vodu-KarcherPro nezkalenou radost ze zahrady a bohatost květů nabízí firma KÄRCHER inteligentní systémy efektivních čerpadel, které ušetří práci, které se vyznačují mimořádně tichým chodem. Lze je například naprogramovat k plně automatickému zavlažování velkých ploch. Díky vysokému tlaku – i na dlouhých trasách – lze připojit více zavlažovačů současně a optimálně využívat vodní rezervy z pramenů, studní, rybníků nebo zásobníků dešťové vody.

Více >>

Univerzální spojky zahradních hadic

Hadicov-spojky-KarcherJedna spojka, tři průměry - zástrčné systémy zahradních hadic firmy KÄRCHER jsou kompatibilní se všemi třemi nejběžnějšími průměry hadic a všemi prodávanými západkovými systémy. Bez viklání a prosakování, stačí jedno cvaknutí a spoj dokonale a pevně drží. Je tak zajištěno, že ani jediná kapka vody nepřijde nazmar.

Více >>

Vozíky a navijáky na zahradní hadice

Navijaky-a-voziky-na-hadice-KarcherModerní vozík na zahradní hadici umožňuje rychlé navíjení a odvíjení hadice, bez manuálního vedení a při minimální potřebě místa. Navijáky a držáky zahradních hadic disponují úložným prostorem např. pro postřikovače nebo zahradní sprchy.

KÄRCHER vozíky a navijáky na zahradní hadice jsou kompatibilní se všemi běžnými západkovými systémy.

Více >>


Zahradní zavlažovací program KÄRCHER e-shop >>

 

Aktuality