Rapid spray mop

Rapis mop se zásobníkem na vodu a návlekem z mikrovlákna na suchý zip

Rapid spray mop je originální a praktický pomocník při vytírání podlah. Výrobce: anglická firma SYR. 

Tyč Rapid spray mopu funguje jako zásobník na čisticí roztok nebo vodu. Pro nanesení čisticího roztoku stačí palcem ruky zmáčknout tlačítko na rukojeti tyče. 

Tento mop doporučujeme pro rychlý a kvalitní úklid!

Čisticí roztok se nastříká na povrch podlahy pomocí 3 trysek, umístěných v dolní části tyče.

Plochý mop je zhotoven z mikrovláken, k držáku se připevňuje pomoci suchého zipu a je univerzálně použitelný na každý povrch.

Pojme značné množství vody a čistí i mírně zvlhčený.

Šetří čisticí prostředky a přesto dosahuje vynikajícího čisticího efektu.

Návlek na mop je široký a tím umožňuje vytřít najednou velkou plochu podlahy.

Mikrovláknový návlek je pratelný na 30°C.

 

Akční cena >> shop-ico

(Akční cena platí pouze do vyprodání zásob)

Rapid-spray-mop

Ke stažení:  Produktový list Rapid spray mop (PDF 725 kB)


 

 

Rapid spray mop

Rapid spray mop - moderní způsob vytírání. Rychlý, důkladný, bez chemie, cenově dostupný.

Rapid_mopTam kde jsou podlahy pouze lehce znečištěné, ale je potřeba důkladně a rychle odstranit prach a nechat podlahy suché, je Rapid spray mop ideální.

Rapid spray mop je lehký a jednoduchý na obsluhu, ale zároveň velice efektivní. Šetří čas a zdroje, potřebuje jen minimum vody a lze s ním vytírat podlahy i bez použití úklidové chemie.

Tyč Rapid spray mopu funguje jako zásobník na vodu nebo čisticí roztok. Pro nanesení čisticího roztoku stačí palcem ruky zmáčknout tlačítko na rukojeti tyče. Čisticí roztok se nastříká na povrch podlahy pomocí 3 trysek, umístěných v dolní části tyče. A tak může být mop navlhčen podle potřeby bez nutnosti přenášení kbelíku s vodou.

Zásobník na vodu nebo čisticí roztok se jednoduše doplňuje sundáním uzávěru z horní části tyče.  Stejným způsobem se vyměňují rozlišovací barevná kolečka dle oblasti použití mopu (systém barevného kódování úklidových pomůcek).

Návlek na mop je zhotoven z mikrovláken, k držáku se připevňuje pomocí suchého zipu a je univerzálně použitelný na každý povrch.

Rapid-spray-mop

  

Rapid spray mop má široké možnosti použití a získává čím dál víc příznivců ve všech oblastech úklidu. Nejvíce se využívá při úklidu tělocvičen, sportovních hal, chodeb, schodišť, kanceláří, jídelen, nemocničních pokojů a toalet. 

V zemi svého původu, Velké Británii, je například často využíván při čištění podlah v autobusech, kde téměř nahradil používání klasických mopů a kbelíků s vodou.  Čištění schodů nebo hran v autobusu je s Rapid spray mopem mnohem jednodušší díky tomu, že není nutné přenášet těžké kbelíky s vodou.

 

Navod-na-pouziti-Rapid-Spray-mopu

 


Malá úklidová technika firmy SYR
Úklidová chemie firmy Premiere Products
Čisticí prostředky firmy KÄRCHER


 

 

Aktuality