Čističky vzduchu KÄRCHER

Čističky vzduchu KÄRCHER AFG 100

Profesionální čističky vzduchu pro volné dýchání v uzavřených prostorech

Čističky vzduchu KÄRCHER se postarají o odstranění nepříjemného zápachu, pylu nebo patogenních zárodku v uzavřených místnostech o rozloze až do 100 m².

Těžký vzduch, znečištěný už výpary z koberců, poletujícím pylem, zárodky nebo jen špatný vzduch po dlouhé poradě v zasedací místnosti, je nejen nepříjemný, ale také může způsobovat zdravotní problémy. Často může zapříčinit poruchy koncentrace, bolesti hlavy, ucpaný nos a dokonce astmatické záchvaty.

Řešením těchto potíží může být čistička vzduchu.

Čistička vzduchu KÄRCHER v automatickém režimu neustále kontroluje kvalitu vzduchu a garantuje tak konstantně dobrý vzduch v místnosti.

Čistička vzduchu je vybavena ventilátorem, který dokáže zásobit místnost čistým vzduchem během krátké doby.

Aby přitom neměli ani malé ani velké částečky žádnou šanci, je kromě toho integrován vícestupňový filtrační systém.

KÄRCHER AF 100

Ikona AF 100Mobilní čistička vzduchu s přesným laserovým senzorem, automatickým režimem a několika druhy filtrů pro lepší kvalitu vzduchu v různých oblastech použití.

KÄRCHER AF 100 je vybaveno silným motorem a ventilátorem se 3 rychlostními stupni. Potřebuje jen několik málo minut pro vyčištění místností do 100 m², výsledkem je svěží a čistý vzduch.

Kvalita vzduchu je zobrazována pomocí přehledné barevné stupnice, zatímco aktuální obsah jemného prachu ve vzduchu a zbývající životnost filtru lze kdykoli zobrazit na displeji.

Číst více >>

 

Aktuality