Servis, bazar, půjčovna

Autorizovaný servis strojů KÄRCHER, prodej použitých strojů, půjčovna profesionální čisticí a úklidové techniky

Servis_antracit

 


Hlavním cílem firmy Satter Clean 2000, spol. s.r.o. je poskytovat svým zákazníkům kompletní služby v oblasti čisticí techniky. Proto součástí nabídky firmy je autorizovaný servis strojů KÄRCHER, půjčovna čisticí techniky a také bazar čisticích strojů.

 


 

Autorizovaný servis KÄRCHER

Servisní středisko společnosti Satter Clean 2000, s.r.o. je od roku 1996 nositelem titulu "AUTORIZOVANÉ SERVISNÍ PRACOVIŠTĚ KÄRCHER", což umožňuje poskytování záručního a pozáručního servisu na všechna zařízení KÄRCHER.

Servisní středisko také poskytuje rozsáhlý záruční a pozáruční servis na stroje zn. Premiere Products.

Číst více...


Půjčovna čisticích strojů

půjčení nabízíme kvalitní profesionální čisticí a úklidové stroje značek KÄRCHER a Premiere Products, které Vám usnadní čištění a úklid ve všech oborech Vašeho podnikaní nebo domácnosti bez nutnosti vložení investic do nového čisticího stroje.  

Stroje jsou snadno obsluhovatelné i přes to Vám je rádi předvedeme a zaškolíme obsluhu stroje. Také u nás můžete rovnou zakoupit čisticí prostředky potřebné k čištění.

Číst více...


Bazar čisticí techniky

 

V nabídce bazaru čisticích strojů najdete, například levné vysokotlaké čisticí stroje, vysavače, podlahové mycí stroje značky KÄRCHER, také samoobslužný stroj na mytí automobilů.

 

Pokud váháte s koupí stroje z bazaru, můžeme Vás ujistit, že nabízené stroje jsou prohlédnuty našimi servisními techniky a splňují všechna přísná kritéria pro používání elektrických strojů a zařízení.

Číst více...


 

Aktuality