Čistění na čerpacích stanicích

Cerpaci_stanice

Tankujte čistě

Provoz moderních čerpacích stanic prošel výraznou změnou. Od pouhého prodeje paliva k bohaté nabídce služeb: počínaje prodejnou, která bývá často otevřená 24 hodin denně, přes občerstvení s nabídkou čerstvých jídel až po mytí vozidel. Speciální služby, které vyžadují speciální úklid a údržbu, aby se k vám zákazníci rádi vraceli.

KÄRCHER nabízí pro všechny oblasti vhodná řešení a je tak přesně tím pravým partnerem pro požadavky na čištění čerpací stanice.


KÄRCHER – to je partner, na kterého se můžete obrátit se všemi otázkami ohledně čištění. Od firmy KÄRCHER, obdržíte kromě strojů pro čištění čerpacích stanic také vhodné čisticí prostředky a odpovídající zařízení na úpravu vody. Nabídku pro čištění dotváří i odpovídající příslušenství. Vše navzájem perfektně přizpůsobené pro ještě efektivnější práci.

KÄRCHER představuje vyspělou, kvalitní německou techniku, kterou se můžete lišit od konkurence na trhu čerpacích stanic. S výrobky KÄRCHER zaručíte svým zákazníkům excelentní a zároveň efektivní výsledek čištění. Kromě toho si firma KÄRCHER uvědomuje mimořádný tlak na náklady při provozu čerpací stanice, a dbá proto na optimální poměr ceny a výkonu.

ČISTICÍ STROJE


 

POUŽITÍ


 

- Vysokotlaké čističe
- Průmyslové vysavače
- Suché vysavače
- Podlahové mycí stroje
-
Čisticí stroje na koberce
- Parní čističe

- Zametací stroje
- Čisticí prostředky

 

Cerpaci-stanice-prodejna-ma Pro prodejnu

Pekárna, občerstvení, pokladna nebo WC: spousta prostorů, kam přichází zákazník a které lze se stroji KÄRCHER neustále udržovat v čistotě...více>>

Cerpaci-stanice-maly Pro čerpací prostor

Vizitka čisté čerpací stanice – zářivá čistota díky vynikajícím koncepcím čištění...více>>

Cerpaci-stanice-myti Pro mytí vozidel

Servis, který dnes zákazníci očekávají: skvostné služby pro všechna vozidla od světoznámé značky...více>>

Cerpaci-stanice-doplnky Jako doplňkový obchod

Půjčovna čisticích strojů a prodej čisticích prostředků, které slibují kvalitu, jako speciální nabídka služeb pro vaše zákazníky....více>>

 

Aktuality