Zametací stroje

Efektivní čisticí stroje s promyšlenou ergonomií a jednoduchou obsluhou pro čištění různých ploch a povrchů uvnitř i venku. Díky postupům, jako je zametání vznikajícího prachu s odsáváním nebo bez odsávání, nabízíme pro každou potřebu optimální stroj.

- bateriová košťata
- ruční zametací stroje
- zametací stroje s odsáváním
- zametací stroje s odsáváním a místem pro řidiče

 

Zametací stroje se používají na nejrůznějších plochách a pro nejrůznější požadavky čištění. Proto nabízíme rozsáhlý sortiment příslušenství: tak se zvyšuje efektivnost strojů a rozšiřují možnosti použití.


 

Bateriová košťata

KÄRCHER EB 30/1

EB-30.1Velmi tiché bateriové koště pro rychlou údržbu. Stroj je vybaven zametacím kartáčem střední tvrdosti, který nametává nečistoty do sběrné nádoby, kterou velice snadno vyjmete a vysypete.

Dále pak KÄRCHER EB 30/1 je vybaven teleskopickou tyčí s ergonomickou rukojetí pro snadnou práci a vypínačem, umístěným na stroji tak, aby jej bylo možno zapínat a vypínat nohou. Díky výšce je možno strojem zametat pod nábytkem s mezerou již od 90 mm.

Při zametání koberců pracuje stroj na jedno nabití cca 30 minut. Při zametání tvrdých ploch je pracovní doba 45 min. Délka nabíjení baterie je 3 hod.


Ručně vedené zametací stroje

 

KÄRCHER KM 70/20 C KM-70.20-C

Ručně poháněný zametací stroj je ideální řešení pro malé vnitřní i venkovní plochy. Díky kontrolovanému vedení vzduchu a integrovanému prachovému filtru zametá téměř bezprašně. Hlavní zametací válec je poháněný dvěma kolečky – pro stejný výsledek zametání při zatáčení doleva a doprava. Stroj s jednoduchou manipulaci disponuje nastavitelným držadlem a také prostorově úspornou parkovací polohou.
 

KÄRCHER KM 70/20 C2 KM-70.20-C2

Ručně poháněný zametací stroj pro vnitřní a venkovní prostory. Nečistota je dopravována přímo do sběrné nádoby umístěné před zametacím válcem. Díky zametacímu – lopatkovému principu je zapotřebí minimální síly. Pohonem hlavního zametacího válce oběma koly zametá stroj stejně do levých i pravých zatáček. Zametací válec lze jednoduchým pohybem spustit resp. nadzvednout – v 6 stupních.
 

KÄRCHER KM 70/30 C Bp Pack Adv 

KM-70.30-C-Bp-Pack

Bateriový zametací stroj pro chodící obsluhu bez pojezdu, jehož základem je kvalitní a robustní plastový rám. Elektromotor pohání hlavní středový zametací kartáč a boční zametací kartáč, což při možnosti plynulého nastavování obou umožňuje kvalitní a stejnoměrné zametání rovněž při zatáčení vlevo nebo vpravo.

Oba kartáče jsou osazeny universálními štětinami pro možnost zametání v interiérech i exteriérech.

 

 


 

Zametací stroje s odsáváním

KM_75.40_W_Bp_Pack_cerny

KÄRCHER KM 75/40 W Bp Pack

Kompaktní a výkonné zařízení KÄRCHER KM 75/40 W s pohodlným pojezdem a účinným odsáváním prachu, ve variantě se silným benzinovým, nebo tichým bateriovým pohonem.

 

Stroj disponuje zásobníkem na zametené nečistoty s vozíkovou rukojetí, která zajišťuje pohodlné vyjímání a snadné vyprazdňování zásobníku.

 

Systém Easy Operation umožňuje pohodlné zametání díky logickému a srozumitelnému uspořádání veškerých ovládacích prvků v oblasti rukojeti v zorném poli obsluhy.

 

KÄRCHER KM 85/50 Bp Pack Adv

Kompaktní, a robustní zametací stroj KÄRCHER KM 85/50 W nabízí vysoký plošný výkon a účinnost čištění ploch střední velikosti v kombinaci s nejvyšším komfortem. Účinné zametání díky značné pracovní šířce, možnost zametání rovněž za mokra, zásobník o objemu 50 litrů pro dlouhé pracovní intervaly.

 

 


Zametací stroje můžete zakoupit v našem INTERNETOVÉM OBCHODĚ shop-ico

Zametací stroje pro domácí použití >>

Zdroj KÄRCHER.cz
Aktualizováno 28.8.2023

 

Aktuality