Změna barvy strojů KÄRCHER Professional v roce 2013

Nová antracitová u profesionálních strojů

Čisticí stroje KÄRCHER Professional v roce 2013 se ukážou v nové ušlechtilé antracitové barvě. Bude to již druhá razantní změna barvy strojů.

Ve své firemní historii společnost KÄRCHER podstoupila změnu barvy svých strojů již dvakrát, ta první se uskutečnila v roce 1974 a barva výrobků se měnila z modré na žlutou.

Za tímto počínáním se neschovává jen pouhá změna vzhledu: stroje pro profesionální používání, které jsou od tohoto okamžiku nabízeny pouze v antracitové barvě, jsou součástí nového strategického zaměření celého koncernu na potřeby zákazníka.

„Komplexní uspokojení potřeb našich zákazníků je naší prioritou. Jedním z důležitých kroků je nová barva strojů, která zákazníkům podstatně usnadní orientaci při jejich výběru", říká Hartmut Jenner, předseda správní rady Kärcher. „Očekávání zákazníků vůči naší značce jsou výchozím bodem a cílem našeho myšlení a jednání."

První krok firma KÄRCHER završila již v roce 2010, kdy představila v nové barvě program strojů pro úklid budov. Výsledky průzkumu trhu a pozitivní vývoj obratu v tomto segmentu dávají za pravdu: změna barvy je správné rozhodnutí a zákazníci si ji přejí.

Optické ohraničení sortimentu Professional od nabídky pro soukromé uživatele, u které zůstane zachována proslulá žlutá KÄRCHER barva, prospěje především odborně zaměřeným prodejnám; ty mohou v budoucnu jednodušeji pomoci zákazníkům v jejich rozhodování.

Antracitov_stroje_2013

 

Výhodou antracitově zbarvených strojů je, že jsou nenápadné a lépe zapadnou do okolního prostředí. Tato barva je také méně citlivá vůči ušpinění, takže se snižuje potřeba čištění stroje.

Nově jsou také barevně rozlišené obslužné prvky, což usnadňuje uživatelům řízení stroje a jeho údržbu. Žluté zbarvení označuje prvky pro proces čištění, šedě zbarvené prvky slouží pro údržbu stroje  a jeho servis.

 

Zdroj: KÄRCHER spol, s.r.o.


Čisticí stroje KÄRCHER Professional e-shop >>

 

 

 

Aktuality