Prestižní ocenění designu pro KÄRCHER SC 1

Red Dot Award 2015

Novinka letošního roku ruční parní čistič KÄRCHER SC 1, který se speciální sadou příslušenství funguje jako parní mop, získal prestižní cenu Red Dot Design Award 2015 za svůj skvělý design.

S tímto oceněním se parní čistič KÄRCHER SC 1 zařadil mezi více než 140 produktů KÄRCHER, které ve světově uznávané designérské soutěži uspěly v předchozích letech a též cenu za design dostaly.

Ceny Red Dot jsou považovány za nejvýznamnější a nejprestižnější mezinárodní ocenění svého druhu, uděluje je od roku 1955 německé Design Zentrum Nordrhein Westfalen.

V roce 2015 v kategorii Product Design mezinárodní porota designérů, profesorů a novinářů posuzovala 4928 přihlášek z 56 zemí světa. Vítězné produkty, rozdělené do 31 kategorií, jsou pak vystavované v Muzeu Red Dot Design v Essenu nebo také on-line www.red-dot.org. Symbol červené tečky slouží jako pečeť výtečného designu a oceněné produkty se jim mohou pyšnit.

Parni_cisteni

 

Ruční parní čistič KÄRCHER SC 1 představuje sebou univerzálního pomocníka pro rychlý úklid v domácnosti, který se speciální sadou pro čištění podlah může být použit jako parní mop.

KÄRCHER SC 1 je kompaktní, lehký, ale zároveň výkonný, snadno se s nim manipuluje. KÄRCHER SC 1 nezabírá skoro žádné místo při uskladnění, můžete ho mít kdykoliv po ruce. Je to ideální čisticí stroj pro průběžné čištění v kuchyni, koupelně, atd.

Parní mop KÄRCHER SC 1 je dodáván ve 3 variantách:

- KÄRCHER SC 1 Premium White - základní model bez příslušenství pro čištění podlah (lze dokoupit zvlášť)

- KÄRCHER SC 1 EasyFix - včetně příslušenství pro čištění podlah a další vybavy

- KÄRCHER SC 1 EasyFix Premium White - navíc obsahuje prodlužovací hadici pro ruční hubici pro větší komfort při práci


Číst více >>

 

Aktuality