NULOVÁ NÁMAHA. PLNÝ VÝKON.

Pistole EASY!FORCE a systém EASY!LOCK

S novou ergonomickou VT pistolí EASY!Force můžete hravě krotit mocnou sílu vysokého tlaku. Převratná koncepce ovládání pistole EASY!Force využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku a snižuje námahu, potřebnou pro držení
spouště na nulu.

Díky tomu můžete pracovat bez únavy a to nekonečně dlouho.

Výhody EASY!Force:

- O 100 % snížená úchopová síla

EASY!Force - inovativní ruční stříkací pistoli pro všechny čisticí stroje HD/HDS řady Professional přináší zákazníkům zcela novou dimenzi v oblasti ergonomického vysokotlakého čištění.

Pistole EASY!Force využívá účinku zpětného rázu vysokotlakého proudu, čímž snižuje úchopovou sílu uživatele na nulu. Nyní již nebudete plýtvat svou energií, práce z novou pistolí je zcela bez námahy!

- 80% ÚSPORA ČASU

EASY!Lock - inovativní spojovací systém, který kombinuje výhody rychlospojky a spolehlivějšího závitového spojení.

Patentovaný systém EASY!Lock přináší dramatické zkrácení doby nutné k výměně příslušenství. Systém EASY!Lock je až 5x rychlejší v porovnání s tradičními závitovými systémy.

- O 400 % DELŠÍ ŽIVOTNOST

Unikátní technologie CERAMIC s celokeramickým ventilem zajistí mimořádně dlouhou životnost nového příslušenství . Životnost je až 5x delší v porovnání se současnými a konkurenčními pistolemi.

VŠECHNO JE JEDNODUCHÉ

Systém EASY!Lock je začátkem lepšího čištění, ovšem ne koncem vašeho stávajícího příslušenství. Speciálně vyvinuté adaptéry umožňují strojům a příslušenství s metrickým závitem (M 22 x 1,5) použití s různým příslušenstvím pomocí EASY!Lock spojení.

Výběr správného adaptéru je velmi jednoduchý. Každý adaptér má dvoubarevný plastový kryt s vyraženým číslem. Antracitově šedá barva je pro nový EASY!Lock, černá barva je pak pro klasický metrický závit.

Pro pokrytí veškerých styčných ploch od vysokotlakých čističů až po trysky je k dispozici celkem 8 různých adaptérů. Tím je zajištěna možnost používání všech stávajících vysokotlakých čističů a příslušenství společně s novými přístroji a příslušenstvím, které již disponují novým spojením EASY!Lock.

Výhody EASY!Lock:

- Zkrácená doba instalace, až 5x rychlejší než u stávajících systémů

- Zvýšený komfort během výměny příslušenství

- Bezpečnost a spolehlivost jsou zaručeny

- Žádné prostoje kvůli výměně O-kroužků (spojení mezi pracovním nástavcem a tryskou)

Adaptery EasyLock

Vysokotlaké čističe s novou pistolí EASY!Force >>

 

 

Aktuality