Nový KÄRCHER Puzzi 10/1 - nástupce Puzzi 100

Optimální čisticí stroje pro každodenní použití

Nové extraktory KÄRCHER Puzzi 10/1 a Puzzi 10/2 Adv v atraktivním designu pro dokonalé čištění středně velkých textilních povrchů všech druhů se mohou pyšnit řadou vylepšení a zdokonalení.

shop-ico AKČNÍ CENA PUZZI 10/1

Nový čistič koberců a čalounění KÄRCHER Puzzi 10/1 poskytuje ideální řešení pro čištění textilních povrchů jak v domácnostech, tak i v profesionálním prostředí.

Výhody KÄRCHER Puzzi 10/1:

- inteligentní integrace příslušenství na stroji
- praktické upevnění kabelu
- podlahová hubice s jednoduše nastavitelnou přídavnou rukojetí
- vyjímatelná nádoba na znečištěnou vodu
- čerpadlo s gumovými ložisky

Navíc KÄRCHER Puzzi 10/2 Adv disponuje také:

- dávkováním odstraňovače pěny
- odkládací přihrádkou pro čisticí tablety
- zásuvkou pro kartáčovací hlavu PW 30/1

Puzzi 10.1

 

Stroj KÄRCHER Puzzi 10/1 je vybaven dvěma na sobě nezávislými nádobami . První o objemu 10 l na čistou vodu s čisticím prostředkem a druhou rovněž o objemu 10 l na vodu znečištěnou. Nádrž na čistou vodu s filtrační vložkou umožňuje nepřerušovanou práci v dlouhých intervalech. Vyjímatelná sběrná nádoba na znečištěnou vodu objemem 10 l s průhledným krytem dovoluje sledovat množství vysáté vody a tím i její včasné vyprazdňování.

Stroj KÄRCHER Puzzi 10/1 je vybaven jedním čerpadlem s výkonem 1 l vody za minutu. Odsávání znečištěné vody z čištěné plochy zajišťuje sací turbína o výkonu 1250 W.

Kompaktní a lehký, ale zároveň robustní kryt z plastu zajišťuje snadnou přepravu stroje a také jeho dlouhou životnost. Jednoduché ovladatelnosti také napomáhají dvě velká zadní kola a dvě přední vodicí kolečka.

Tlačítka pro postřik a vysávání jsou umístěny na horní straně přístroje, mohou být ovládaná i nohou.

Stroj KÄRCHER Puzzi 10/1 je vybaven stříkací a sací hadicí o délce 2,5 m, dělitelnou kovovou trubkou s madlem pro snadnější čištění, hubicí na čištění koberců, ruční hubicí na čalouněný nábytek a síťovým kabelem o délce 7,5 m.

Inovovaná podlahová hubice je ve spodní části flexibilní aby bylo možno změnit náklon, aniž by došlo ke snížení výkonu nebo čistícího efektu. Díky této inovované hubici je možno provádět čištění i pod nábytkem nebo např. topením.

Další výhodou modelu KÄRCHER Puzzi 10/1 je integrované upevnění příslušenství a kabely. U modelu KÄRCHER Puzzi 10/2 Adv - možnost připojení kartáčovací hlavy PW 30/1, která výrazně zvyšuje čistící efekt .

Stroje KÄRCHER Puzzi 10/1 a Puzzi 10/2 Adv jsou vhodné zejména pro čištění středně velkých ploch, k půjčování pro soukromé uživatelé nebo pro úklidové firmy a živnostníky.

- KÄRCHER Puzzi 10/1 e-shop >>
- KÄRCHER Puzzi 10/2 Adv e-shop >>

 

Aktuality