Nový čistič koberců KÄRCHER Puzzi 30/4

Nový extraktor KÄRCHER Puzzi 30/4 je nástupce Puzzi 300 a Puzzi 400

KÄRCHER Puzzi 30/4 je kompaktní a tichý čisticí stroj na koberce a byl speciálně vyvinutý pro flexibilní čištění velkých textilních ploch od cca 60 m2. Díky své vertikální koncepci je stroj KÄRCHER Puzzi 30/4 velmi mobilní.

Při koncepci stroje KÄRCHER Puzzi 30/4 byl kladen důraz především na ergonomickou, nenamáhavou a časově úspornou práci. Vertikální design a velká kolečka čističe KÄRCHER Puzzi 30/4 garantují jednodušší manipulaci, zvlášť při přepravě stroje po schodech i s plnou nádrží na vodu, také při čištění v úzkých prostorách a chodbách.

Nová podlahová hubice, díky pružnému kloubu, pracuje vždy v optimálním úhlu a zajišťuje rychle schnutí vyčištěných ploch: doba sušení je až o 30 % kratší. Čištění s touto hubicí je bez problémů možné i pod nábytkem.

Stroj disponuje integrovaným Hepa filtrem pro optimální ochranu zdraví.

Díky intuitivně umístěným prvkům lze stroj KÄRCHER Puzzi 30/4 pohodlně ovládat. Příslušenství a kabel se dá upevnit na přístroji.

Nízká hlučnost (pouhých 66 dB(A )) umožňuje použití v prostorách citlivých na hluk.

Čisticí stroj KÄRCHER Puzzi 30/4 je vybaven zásuvkou pro kartáčovací hlavu KÄRCHER PW 30, která zvyšuje plošný výkon, umožňuje ještě lepší čištění do hloubky vláken a také narovnává vlákna koberce.

Puzzi_30.4

Modely:

KÄRCHER Puzzi 30/4

KÄRCHER Puzzi 30/4 E

Model KÄRCHER Puzzi 30/4 E disponuje navíc topnými tělesy, které jsou integrována v nádrži s čistou vodou a vybavena ochranou proti přehřátí.

Princip extrakčního čištění:

Princip_cisteniPrincip extrakčního čištění je založen na regulovaném proudu teplé vody, kterou čisticí stroj vhání společně s čisticím prostředkem pod přiměřeným tlakem do čištěné látky a následně ji ihned vysává zpět do sběrné nádoby. Výkonná sací turbína zajistí, že čištěný materiál je po vyčištění pouze mírně vlhký.

Účinnost čištění extrakční metodou je výrazně vyšší než u mechanického čištění vysáváním nebo ručního tepování.

Puzzi 30/4  popis prvků

Technické parametry KÄRCHER Puzzi 30/4:

Max. plošný výkon: 60-75 m²/h
Množství vzduchu: 74 l/s
Podtlak: 254 mbar / 25,4 kPa
Nástřikové množství: 3 l/min
Nástřikový tlak: 4 bar
Nádrž na čistou vodu: 30 l
Nádrž na špinavou vodu: 15 l
Příkon turbíny: 1200 W
Příkon čerpadla: 50 W
Příkon topení (jen u Puzzi 30/4 E): 2000 W (2 topení)
Hmotnost: 26 kg
Hlučnost: 66 dB(A)
Rozměry (DxŠxV): 58 x 46 x 93 cm

Čističe koberců a čalounění e-shop >>

 

Aktuality