Nové robotické vysavače KÄRCHER

RCV 5 720x260

KÄRCHER RCV 5 a KÄRCHER RCV 3 nejen vysávají, ale také vytírají mopem!

Oba modely nových robotických vysavačů KÄRCHER jsou výkonné a pracovité. Uklízí precizně, ale tiše a nenápadně. Budou se přesně pohybovat ve vaši domácnosti a vy tak budete mít o jednu starost méně.

KÄRCHER RCV 3 nebo KÄRCHER RCV 5 bude znát vaši domácnosti jako své boty, snadno překonávají i nízké prahy a okraje koberců, skvěle vyčistí podél okrajů, na silně znečištěných místech dokážou pracovat intenzivněji.

RECENZE robotického vysavače s mopem KÄRCHER RCV 5 na TESTADO.CZ >>

Hlavní vlastnosti vysavačů KÄRCHER RCV 3 a RCV 5:

Robot, cloud a aplikace 

Robotické vysavače KÄRCHER nabízejí širokou škálu funkcí a možností konfigurace – a přitom se opravdu snadno používají. Kombinace robota, cloudu a ovládání pomocí aplikace KÄRCHER HOME ROBOTS pro chytré telefony tvoří dokonalý základ pro ty nejlepší výsledky čištění.

Využijte funkce časovače a nakonfigurujte čisticí programy tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám. A pokud jsou pro robota k dispozici bezpečnostní aktualizace nebo nové funkce, aplikace vás na to automaticky upozorní.

Objevte naše autonomní čisticí řešení pro vaše každodenní práce a získejte čas na zábavnější věci v životě.

Plně autonomní čištění

Spuštění robotického vysavače na dálku je pomocí aplikace pro chytré telefony tak jednoduché, takže ať už jste kdekoliv, vracet se budete do čisté domácnosti. Naše robotické vysavače s mopem udělají práci za vás.

Robot využívá špičkovou laserovou navigaci LiDAR k prvotnímu vytvoření půdorysu vašeho domova. Když se vydá na úklid, jeho přesné senzory zajistí, že vždy přesně ví, kde se nachází, jak obejít překážky v místnosti. Robot vysává a mopuje plně autonomně a sám se navádí zpět do nabíjecí stanice.

Funkce živého mapování znamená, že můžete kdykoli zkontrolovat průběh čištění. Špičkový model KÄRCHER RCV 5 je také vybaven detekcí objektů AI, takže může automaticky projíždět nebo objíždět i nízké předměty, jako jsou boty nebo kabely. Dokonce detekuje koberce a poskytuje extra důkladné čištění v režimu vysávání nebo se jim v režimu mop úplně vyhýbá.

Přizpůsobte úroveň čištění a vyberte si z různých metod čištění

Robotické vysavače s mopem KÄRCHER jsou skutečnými všestrannými pomocníky. Ať už jde o jednoduché suché čištění pomocí sacího ventilátoru a kartáče nebo v kombinaci s extra funkcí stírání z mikrovláknové utěrky a nádržky na čistou vodu, vše je možné. A díky pohodlné funkci ovládání aplikací máte vše vždy po ruce. Nastavení čištění, jako je sací výkon nebo objem vody pro vytírání, lze upravit podle individuálních požadavků. Oblasti se silnějším znečištěním lze pro důkladnější vyčištění projít několikrát.

 

Koupit robotický vysavač KÄRCHER RCV 3 >>

Koupit robotický vysavač KÄRCHER RCV 5 >>

 

 

Aktuality