Nabízíme výhodné financování strojů KÄRCHER

Ve spolupráci se společností PEAC Czech Republic s.r.o., která poskytuje finanční služby v oblasti financování strojů, zařízení a projektů, nabízíme možnost financování profesionálních čisticích strojů KÄRCHER formou operativního leasingu.

Nabídka operativního leasingu platí pro firmy a živnostníky (podminkou je nákup na IČO) při koupí čisticího stroje v hodnotě 50.000 Kč bez DPH a více.

Výhody operativního leasingu:

- Při financování prostřednictvím operativního leasingu, dá se zjednodušeně říci, že platíte pouze za využívání vybraného stroje nebo zařízení.

- Operativní leasing rozšiřuje podnikatelskou volnost, nové vybavení lze pořídit bez vkladu vlastního kapitálu, který se může využit např. na provoz firmy.

- Vhodným stanovením zůstatkové hodnoty majetku lze nastavit optimální výši měsíční splátky, a tak přizpůsobit leasingovou smlouvu finančním možnostem jakékoliv firmy. V součtu leasingových splátek tedy neuhradíte celou pořizovací cenu. To ocení zejména klienti, kteří chtějí rozvíjet své společnosti nákupem kvalitních a velkokapacitních strojů.

Po ukončení leasingové smlouvy jako zákazník máte následující možnosti:

- Pokud chcete stroj dále využívat a disponujete částkou ve výši zůstatkové hodnoty, můžete stroj přímo odkoupit do svého majetku.

- V případě, že Vám situace nedovoluje přímý odkup, nabízíme rozložení tohoto zůstatku do dalších, Vám dostupných splátek (prodloužení leasingové smlouvy).

- Třetí možností je vrácení předmětu leasingu leasingové společnosti. Pokud Vám skončí zakázka a nemáte pro předmět leasingu další využití, nebo již stroj kvalitativně nebo kapacitně nevyhovuje Vašim potřebám, můžete nám jej vrátit bez povinnosti splácet zůstatkovou hodnotu.

Zaujala Vás naše nabídka operativního leasingu? Kontaktujte nás ještě dnes na e-mail: info(zavináč)satter.cz nebo tel.: +420 724 041 120.

 

Aktuality