Kompaktní vysavače KÄRCHER VC 5

Karcher VC 5

Svoboda pohybu a maximální komfort

Vysavač musí odpovídat způsobu života. S novými kompaktními vysavači KÄRCHER VC 5 a KÄRCHER VC 5 Cordless zažijete pocit maximální svobody a komfortu práce. Také zjistíte, že i malý pomocník může mít velký výkon! Tyto vysavače již nejsou součástí nabídky e-shopu.

 

KÄRCHER VC 5

Tyčový bezsáčkový vysavač velmi kompaktních rozměrů, pro který se najde místo i v té nejmenší domácnosti - prostor, potřebný pro uložení, je minimální.

Vynikající čisticí výkon, trojnásobný filtrační systém bez sáčků a teleskopická tyč jsou další výhody vysavače KÄRCHER VC 5.

I přes svoje kompaktní rozměry a tyčovou konstrukci má vysavač KÄRCHER VC 5 velmi neomezené možnosti používání. Díky přepínatelné podlahové hubici je vhodný pro vysávání jak tvrdých ploch, tak koberců.

Schody, prostor pod nábytkem nebo police nejsou pro vysavač KÄRCHER VC 5 žádny problém.

Vyprazdňování nádoby na nečistoty a čištění filtrační kazety je velmi snadné. Než dojde k naplnění, můžete vysát až 150 m². Dlouhodobý filtr lze čistit od jemného prachu jen jednou za několik měsíců a v případě potřeby také vymýt i pod tekoucí vodou. Dalším filtračním stupněm je hygienický filtr HEPA, který spolehlivě zadrží velmi jemný prach, pyly a jiné částečky vyvolávající alergie.

Pokud odejmete podlahovou hubici a zasunete trojitý teleskopický systém, získáte ruční vysavač.

Příslušenství jako hubici na čalounění, štěrbinovou hubici nebo štětec na nábytek lze uložit přímo na vysavači

 

VC 5 8

KÄRCHER VC 5 Cordless

Ultrakompaktní vysavač s obdivuhodným výkonem, za který vděčí vysoce efektivnímu motoru bez emisí.

Lithium-ionová baterie dovoluje používání vysavače po dobu až 40 minut v nejnižším výkonnostním stupni. Doba chodu až 11 minut v nejvyšším výkonnostním stupni. Třístupňová kontrolka stavu nabití baterie zobrazuje zbývající dobu chodu.

Kompletní nabití baterie již za 3 hodiny. Funkce zastavení nabíjení a ochrana proti nadměrnému nabití chrání baterii.

Díky patentovanému trojitému teleskopickému systému lze vysavač o polovinu zmenšit. Stisknutím tlačítka posunete tyč a hned je vysavač jedním z nejkompaktnějších na světě.

Vysoký čisticí výkon KÄRCHER VC 5 Cordless zaručuje přepínatelná hubice KÄRCHER pro vysávání suchých nečistot s flexibilním kloubem. Hubice byla vyvinuta speciálně pro tento vysavač, vystačí si s nízkou spotřebou elektrické energie a vynaloží díky své konstrukci a speciální geometrii maximální sílu.

 

VC 5 Cordless 6

 

KÄRCHER VC 5

KÄRCHER VC 5 Cordless

VC 5 200x200 VC 5 Cordless 200x200

Technické údaje:

Max. příkon: 500 W
Hladina hluku: 77 dB(A)
Výkon čištění na jedno naplnění filtru: 150 m²
Akční rádius: 8,5 m
Hmotnost bez příslušenství: 3,2 kg

Technické údaje:

Doba chodu v režimu minimálního výkonu: 40 min
Doba chodu v režimu maximálního výkonu: 11 min
Napětí nabíječky: 100 V
Frekvence nabíječky: 50 Hz
Hmotnost bez příslušenství: 2,8 kg 

Objednácí číslo: 1.349-100.0 Objednácí číslo: 1.349-300.0

 

VC 5.5

 

Aktuality