Bateriový čistič oken pro profesionály

WVP 10 720x260px

Nekonečně dlouhé čištění v nejnáročnějších podmínkách

Čistič KÄRCHER WV 10 je určen pro čistění všech hladkých povrchů jako jsou obklady, vitríny, zrcadla, nebo nábytek. Perfektní odsaje vody z čištěného povrchu, který pak nevyžaduje následné leštění.

Okenní čistič KÄRCHER WV 10 je velmi jednoduchý v používání a díky provozu na baterii také flexibilní. Praktická lehce vyměnitelná baterie s dlouhou životností, možnost výměny náhradní baterie a ukazatel stavu baterie na rukojeti umožňují plánování úklidových prací.

Objemná nádoba na odsátou vodu, nízká hmotnost přístroje a vysoká výdrž baterie umožňují dlouhodobé použití i v nejnáročnějších podmínkách.

Uživatel velmi ocení jednoduchost ovladání a díky provozu na baterii také flexibilitu. Praktická lehce vyměnitelná baterie s dlouhou životností, možnost výměny náhradní baterie a ukazatel stavu baterie na rukojeti umožňují plánování úklidových prací.

Nástřiková lahev se stírací násadou a mikrovláknovým návlekem, která je dodávána v sadě, slouží k nanášení čisticího roztoku. Speciální koncentrát čisticího prostředku představuje perfektní doplnění pro optimální čištění.

 WV 10 maly

WV 10

Vybavení:

nástřiková láhev
potah z mikrovlákna Indoor
odnímatelná lithium-iontová baterie, 1 ks

široká odsávací hubice 280 mm
čisticí prostředek na sklo, 0,5 l

Objednací číslo: 1.633-550.0

Více >>

 WV 10 Adv maly

WVP 10 Advanced

Vybavení:

nástřiková láhev
potah z mikrovlákna Indoor
potah z mikrovlákna Outdoor
nabíjecí stanice
odnímatelná lithium-iontová baterie, 2 ks
úzká odsávací hubice 170 mm
široká odsávací hubice 280 mm
čisticí prostředek na sklo, 0,5 l

Objednací číslo: 1.633-560.0

Více >>

 

Aktuality