Venkovní prostory nemocnic a klinik

Zdravotnictvi_Venkovni_prostoty_head

Vysoká úroveň čistoty i venku

Čisté a upravené venkovní prostory nemocnic a klinik jsou důležité nejen z hlediska dobrého dojmu, ale zároveň zajišťují plynulý a bezpečný každodenní provoz těchto zdravotnických zařízení. Týká se to příjezdových cest pro auta záchranné služby, vstupu do budovy, pěších cest pro pacienty a personál zařízení. Důležité je také čištění parkovacích zón a úprava trávníku. Zametací stroje KÄRCHER zvládnou všechny tyto úkony: zametou suché i vlhké nečistoty, posekají trávu, posbírají listí a také zajistí veškeré úklidové práce v zimě.


Zdravotnictvi_Venkovni_prostoty_1 Zdravotnictvi_Venkovni_prostoty_2 Zdravotnictvi_Venkovni_prostoty_3
Tvrdě proti špíně, jednoduché ovládání

Čištění vícepodlažních garáží klade vysoké požadavky na podlahové mycí stroje: velká plocha čištění, hrubé a úporné nečistoty, šikmé plochy. KÄRCHER 100/250 R je ten pravý stroj pro tyto úkony: robustní konstrukce pro těžké nasazení i na plochách se sklonem až do 15 %.

Jde to ještě jednodušeji?

S kompaktním a mimořádně snadno ovladatelným strojem KÄRCHER KM 75/40 Wbude důkladné čištění malých až středně velkých ploch hračka. Pohon pojezdu snižuje námahu na minimum, odsávání odstraní nečistoty bez zvíření prachu. K dostání s benzínovým motorem nebo bateriově poháněný pro vnitřní použití.

Efektivita jako standard

Zametací stroj s odsáváním KÄRCHER MC 50 ukazuje že hospodárnost a ekologie můžou jít ruku v ruce. Tento vysoce efektivní stroj je ekologický v každém ohledu. Inovační dmychadlo umožňuje nejvyšší sací silu již při 75 % maximálních otáček motoru.

Zdravotnictvi_Venkovni_prostoty_4 Zdravotnictvi_Venkovni_prostoty_5

Snadné ovládaní, velký výkon

Kompaktní zametací stroj KÄRCHER KM 90/60 R kombinuje mimořádnou jednoduchost obsluhy s vysokým výkonem a efektivitou. Výhodou stroje je výškově nastavitelné sedadlo, vodicí kolečko a velká kola pro lepší manipulaci.

Pro celoroční použití

KÄRCHER MC 50 Adv zametací stroj s odsáváním je také vhodný pro použití v zimě. Systém rychlé výměny příslušenství umožňuje připojení takových nástavců jako sekačka na trávu nebo sněžný pluh během pár minut.


Čisticí stroje

Zametací stroje

Ruční zametací stroje a zametací stroje s odsáváním představují časově úsporný a k zádům šetrný způsob důkladného a rychlého zametání.

  - KM 70/20 C
  - KM 70/30 C Bp Adv Pack
  - KM 75/40 W

 - KM 85/50 W P Adv
 - KM 100/100 R G
 - MC 50 Adv

Mokro-suché vysavače

Maximální mobilita při nejvyšším sacím výkonu, s promyšlenými detaily, vysokým výkonem a stabilní konstrukcí. Ideální pro dlouhé pracovní intervaly bez přerušování.

  - NT 25/1 Ap
  - NT 27/1 Professional
  - NT 35/1 Ap
  - NT 35/1 Tact

 - NT 45/1 Tact Te
 - NT 55/1 Tact
 - NT 70/2 Professional
 - NT 75/2 Tact Me Tc

Decentní důkladnost

Podlahové mycí stroje s odsáváním v decentním antracitovém provedení na sebe upozorní pouze prvotřídním výkonem.

  - B 90 R Bp Pack
  - B 150 R

Bez nich to nejde

Vysokotlaké čističe představují absolutně nepostradatelné pomocníky v mnoha oblastech, od čištění fasád přes údržbu vozidel až po čištění podlah.

 Bez ohřevu

 - HD 6/13 C Plus
 - HD 9/20-4M Plus
 - HD 10/23-4S

S ohřevem

 - HDS 5/11 UX
 - HDS 7/16 C
 - Čistič ploch FR 30

 

Aktuality