Aktuality

Kompaktní vysavače KÄRCHER VC 5

Karcher VC 5

Svoboda pohybu a maximální komfort

Vysavač musí odpovídat způsobu života. S novými kompaktními vysavači KÄRCHER VC 5 a KÄRCHER VC 5 Cordless zažijete pocit maximální svobody a komfortu práce. Také zjistíte, že i malý pomocník může mít velký výkon!

 

Číst více
 

Čističky vzduchu KÄRCHER

Čističky vzduchu KÄRCHER AFG 100

Profesionální čističky vzduchu pro volné dýchání v uzavřených prostorech

Čističky vzduchu KÄRCHER se postarají o odstranění nepříjemného zápachu, pylu nebo patogenních zárodku v uzavřených místnostech o rozloze až do 100 m².

Číst více
 

KÄRCHER RoboCleaner RC 3

rc 3 720x260

Robotický vysavač pro permanentně čistou domácnost

Vysavač KÄRCHER RC 3 pracuje i když vy odpočíváte! Tento sofistikovaný vysavač se postará o čistotu vašich podlah zcela samostatně. Jedná se o smart pomocníka, kterého můžete jednoduše a pohodlně ovládat i přes mobilní aplikaci.

Číst více
 

Bateriový čistič oken pro profesionály

WVP 10 720x260px

Nekonečně dlouhé čištění v nejnáročnějších podmínkách

Čistič KÄRCHER WV 10 je určen pro čistění všech hladkých povrchů jako jsou obklady, vitríny, zrcadla, nebo nábytek. Perfektní odsaje vody z čištěného povrchu, který pak nevyžaduje následné leštění.

Číst více
 

Aku stěrka KÄRCHER slaví 10. narozeniny!

WV 2 Premium 10 years edition

Limitovaná edice bateriového okenního čističe WV 2 Premium v černém designu byla speciálně navržena k příležitosti 10. výročí uvedení na trh prvního Window Vacu v roce 2008.
Firma KÄRCHER je vynálezcem produktové kategorie Bateriový okenní čistič a s inovativní aku stěrkou WV způsobila v oblasti mytí oken malou revoluci.

Číst více
 

KÄRCHER OC 3 pro čištění na cestách

OC 3 720x260px

Mobilní bateriový nízkotlaký čistič pro použití kdekoliv a kdykoliv

Čistič KÄRCHER OC 3 představuje moderní řešení pro čištění na cestách, je ideální pro krátkodobé čistění v místech bez elektrické energie a přívodu vody.

KÄRCHER OC 3 můžete jednoduše vzít všude s sebou - nezabere mnoho místa v kufru auta, a tak boty, kola, kočárek nebo i psa můžete očistit hned po ukončení výletu a vaše auto zůstane čisté!

Číst více
 

Podlahová myčka KÄRCHER FC 5

fc 5 763x275

Univerzální čisticí stroj pro úklid celé domácnosti

Čisticí stroj, který odsává a vytírá v jednom kroku. Flexibilní KÄRCHER FC 5 je vhodný pro všechny druhy tvrdých podlah, poradí si jak s suchými, tak mokrými nečistoty. A vy ušetříte čas, potřebný pro předchozí obtěžující vysávání. Vlastní mytí podlah dostává zcela jiný rozěr - je snazší, důkladnější a rychlejší než kdy předtím!

Číst více
 

Jarní akce na profesionální čisticí stroje

HD 6.15 M2

Časově omezená nabídka kvalitních strojů pro profesionály

 pdfJarní akce 2018 ke stažení (PDF 1,65 MB). Akční nabídka platí to 15.5.2018.

Číst více
 

Prodloužená záruka 1+2 roky na VT čističe

VT ohrev 720x260

Běžná záruční doba 1 rok je nyní prodloužena na 3 roky!

Nabídka platí na všechny profesionální vysokotlaké čističe s ohřevema a bez ohřevu vody.

Číst více
 

Nové nástavce pro VT čističe pro likvidaci plevelů

WR 50 720x260

KÄRCHER WR 50 a WR 20

Nástavce pro profesionální vysokotlaké čističe KÄRCHER pro efektivní odstraňování plevele bez námahy.

Jednoduše připojte nástavec na likvidaci plevele KÄRCHER WR 50 nebo KÄRCHER WR 20 na vysokotlaký čistič s ohřevem a pohodlně, důkladně, a především trvale odstraňujte obtížný plevel.

Číst více
 

Aktuální přehled parních čističů

Inovované čisticí stroje a novým designem, silnějším výkonem a řadou dalších vylepšení.

V roce 2015 přichází firma KÄRCHER s kompletně novým sortimentem parních čističů.

Nové stroje mají vylepšený výkon a inovovaný design. Navíc základní třída parních čističů KÄRCHER je doplněná o hned tři zcela nové ruční stroje, které mají daleko širší možnosti použití.

Parní čističe KÄRCHER e-shop >>

Číst více
 

Vysavač pro alergiky KÄRCHER DS 6

DS 5800 vysavač s vodním filtrem

Ideální vysavač pro čistou a zdravou domácnost

Vysavače s vodním filtrem se doporučují zejména do domácností s malými dětmi a pro alergiky. Hlavní výhodou těchto vysavačů je z 99,9 % čistý výstupní vzduch, který neobsahuje prach, bakterie, roztoče ani další škodlivé částice.

Číst více
 

Park & City Solutions

Nový program KÄRCHER pro komunální služby

Nová řada přístrojů KÄRCHER Park & City Solutions s bateriovým napájením a 50-V technologií byla vyvinuta jako alternativa k zařízením poháněných benzinovým motorem.

Velkou výhodou těchto přístrojů jsou nulové emise a možnost používání v oblastech citlivých na hluk jako jsou např. obytné oblasti, okolí škol a nemocnic.

Číst více
 

NULOVÁ NÁMAHA. PLNÝ VÝKON.

Pistole EASY!FORCE a systém EASY!LOCK

S novou ergonomickou VT pistolí EASY!Force můžete hravě krotit mocnou sílu vysokého tlaku. Převratná koncepce ovládání pistole EASY!Force využívá reaktivní sílu vysokotlakého paprsku a snižuje námahu, potřebnou pro držení
spouště na nulu.

Díky tomu můžete pracovat bez únavy a to nekonečně dlouho.

Číst více
 

Krbové vysavače a filtry na popel

AD 4 Premium 720x260

Pro efektivní a bezpečné vysávání popela

Krbové vysavače KÄRCHER řady AD a filtry na popel odpovídají nejpřísnějším bezpečnostním normám. Byly navrženy pro vysávání ještě nevychladlého popela a jiných hrubých nečistot. Všechny součásti přístrojů, které přijdou do kontaktu s popelem jsou vyrobené z kovu.

Filtry na popel pro použití s vysavači KÄRCHER představují sebou předsávací nádoby z oceli jako předfiltr. Použití je stejné jako u krbových vysavačů a jsou vhodné ke všem typům multifunkčních vysavačů KÄRCHER.

Číst více
 
Strana 1 z 4

Aktuality