Odstraňování volných nečistot na stavbě

KARCHER_NT_45_1

Jednoznačné výsledky při odstraňování volných nečistot

Mokro-suché vysavače KÄRCHER představují přesně ty správné ruční stroje pro odstraňování volných zbytků a částeček. Kompaktní a snadno ovladatelné nebo jako velkoobjemová varianta – s těmito stroji lze vysávat všechno: od jemného prachu až po hrubé nečistoty, od kapalin až po maziva.

Díky extrémní sací síle a objemové kapacitě až 100 l je tak každá práce rychle vyřízená. Sériová vypouštěcí hadice umožňuje jednoduché vypouštění kapalin z nádoby. Robustní stroje jsou přitom vždy konstruovány pro drsné pracovní podmínky a díky praktickým detailům přizpůsobené vašim požadavkům. Například automatické čištění filtru umožňuje práci bez přerušování.Stavba_volne_necistoty_2 Stavba_volne_necistoty_3 Stavba_volne_necistoty_4
Bezprašná práce

Nezáleží na tom, zda se jedná o broušení, frézování nebo vrtání – se stroji Kärcher odsáváte prach přímo u zdroje. Nářadí lze připojit přímo k vysavači a funguje dokonce s integrovanou spínací automatikou. Sériový antistatický systém přitom zabezpečuje optimální bezpečnost.

Suché sání

Prach, třísky a nečistoty nemají šanci: Díky až 3 výkonným turbínám a výkonu až 235 mbar beze zbytku vysajete naprosto všechno. Inovativní filtrační technologie přitom zabezpečuje konstantně vysokou sací sílu.

Mokré sání

S filtračním systémem Eco lze přecházet mezi mokrým a suchým sáním bez výměny filtru a bez přerušování. Další výhoda: Pohodlný přístup k hlavnímu filtru umožňuje rychlou a jednoduchou údržbu.


Čisticí stroje pro volné nečistoty na stavbě

Kompaktní průmyslové vysavače

Maximální mobilita při nejvyšším sacím výkonu. S promyšlenými detaily, jako je integrovaná zásuvka, držadlo, upevnění kufru na nářadí a další.

- NT 14/1 Eco Te Adv
- NT 27/1 Professional
- NT 25/1 Ap
- NT 35/1 Ap
- NT 35/1 Tact
- NT 45/1 Tact
- NT 45/1 Tact Te
Robustní konstrukce vysavačů

Vysoký výkon a stabilní konstrukce. Dokonalost dotváří automatické čištění filtru, kompletní uložení příslušenství a vysoká mobilita.

- NT 55/1 Tact
- NT 65/2 Ap
- NT 70/2 Me
- NT 70/2 Professional
Dlouhá výdrž

Ideální pro dlouhé pracovní intervaly bez přerušování: vysavače KÄRCHER se systémem Power Filter Clean pro konstantně vysoký sací výkon.

- NT 65/2 Tact
- NT 75/2 Tact Me Tc

- NT 80/1 B1 M
- IVC 60/24-2 Tact

 

Aktuality