Odstraňování velkého objemu nečistot

KM_75_40_W

Menší námaha při velkém objemu

Ať uvnitř nebo venku – na optimální čištění stavby, areálu firmy nebo skladiště lze doporučit výkonné zametací stroje a zametací stroje s odsáváním KÄRCHER. Nezáleží na tom, zda se jedná o závěrečný úklid stavby nebo rychlé průběžné zametání.

KÄRCHER vám nabízí vše pro snadné, ergonomické a efektivní čištění podlah, od kompaktních strojů s ručním vedením až po velkoobjemové stroje s posedem. Díky jednoduché obsluze a technice s minimální údržbou jsou stroje rychle připravené k použití a pohodlně odstraní velký objem nečistot. A to nejlepší nakonec: pro to vše musíte udělat jediné – stisknout spouštěcí tlačítko.


Plosny_vykon_zamet._stroju Stavba_velky_objem_necistot_2 Stavba_velky_objem_necistot_3
Hospodárné využití

Rozhodněte se hospodárně – podívejte se, odkdy se využití vyplatí. Rozhodující je velikost plochy, objem a frekvence čištění. Rádi vám nabídneme ty nejlepší možnosti.

Venku

Díky komfortní obsluze, dlouhým pracovním intervalům a vysokému výkonu je zametání venkovních prostorů se stroji KÄRCHER hospodárnější. Výměna filtru a zametacích válců bez nářadí navíc umožňuje mimořádně snadnou údržbu.

Uvnitř

Pro větší efektivitu ve skladovacích halách nebo při průběžném čištění na stavbě. Zametací stroje KÄRCHER dosahují díky své obratnosti, snadné manipulaci a nastavitelnému hlavnímu zametacímu válci vždy těch nejlepších výsledků.


Čisticí stroje pro velké objemy nečistot na stavbě

Malý pomocník

Na malých plochách je rychlejší a hospodárnější než koště. Pečlivě zamete nečistoty všeho druhu – až do těch nejmenších rohů.

- KM 70/20 C
- KM 70/20 C2
Velký komfort

Ideální pro středně velké plochy. Tyto zametací stroje s odsáváním šetří čas i síly, jednoduše a efektivně vyčistí všechny plochy a dokonce vysávají i velké kusy.

- KM 70/30 Bp Adv Pack
- KM 75/40 W Bp Pack
- KM 85/50 W Bp Pack Adv
Vysoký výkon

Plně hydraulické, výkonné, robustní a s jednoduchou obsluhou. Zametací stroje s posedem a komunální zametací stroje zvládnou i ty nejnáročnější požadavky.

- KM 100/100 R Bp
- KM 105/110 R Bp
- KM 170/600 R LPG

 

Aktuality