Čištění v kuchyni a restauraci

Hotel_restaurace

Čištění – specialita podniku

Kuchyně má pro pověst gastronomického podniku ústřední význam. Zde nemohou už kvůli úředním předpisům existovat žádné pochyby, že hygiena je na prvním místě. Systém KÄRCHER nabízí veškeré stroje, příslušenství a čisticí prostředky, se kterými lze vše od nerezových povrchů až po obklady a podlahy udržovat v naprosté čistotě.

Hotel_restaurace_BR_30.4 Hotel_restaurace_HD_7.10_CX Hotel_kuchyne_BR_30.4
Podlahový mycí stroj BR 30/4 C Bp odstraní mžikem následky drobných nehod. S bateriovým napájením místo zamotaného kabelu. Bez nebezpečí zakopnutí nebo zaháknutí. Tento podlahový mycí stroj s odsáváním má ale také dostatek kapacity pro důkladné čištění. Vysokotlaký čistič HD 7/10 CX F byl vyvinut speciálně pro profesionální kuchyně. Má vysokotlakou hadici v potravinářské kvalitě a šedá kolečka odolná proti oděru, která nezanechávají žádné stopy. V kombinaci s čističem ploch FR 30 ME představuje nepostradatelné vybavení ve vysoce kvalitní gastronomii. Kompaktní podlahový mycí stroj s odsáváním BR 30/4 C čistí všechny tvrdé plochy a jeho vedení je tak snadné jako u vysavače. Díky ploché kartáčové hlavě se dostane až pod nábytek a regály. A čistí přitom dopředu i dozadu.
Hotel_kuchyne_BRS_40.1000 Hotel_kuchyne_DE_4002 Km_35.5_2
Podlahový mycí stroj BRS 40/1000 C je univerzální stroj pro všechny tvrdé plochy. Díky mimořádně nízké konstrukci se dostane i pod regály, což je důležitý faktor pro udržování hygieny v kuchyni. Proti úporným, připáleným nečistotám pomůže jen koncentrovaná síla paprsku horké vody nebo proudu páry. Perfektní použití s příslušenstvím KÄRCHER pro parní čističe – od bodové trysky přes kartáče s mosaznými štětinami až po sadu utěrek. Šikovní pomocníci s bateriovým provozem, jako jsou elektrická košťata EB 30/1 nebo KM 35/5 C a zametací stroje, jsou neustále po ruce a vždy užitečné.

Čišticí stroje pro oblast kuchyně a restaurace

Rychlé vysávání

Vysavače KÄRCHER jsou kompaktní stroje s mnoha praktickými detaily vysají prostě všechno i jakékoli tekuté nečistoty. Jsou mimořádně tiché, s mnoha praktickými detaily.

  - T 7/1 Classic
  - T 15/1
  - CV 38/2
  - CV 48/2 Professional

- EB 30/1
- NT 25/1 Ap
- NT 35/1 Tact

Při provozu

Čističe koberců jsou určené pro rychlé a důkladné čištění kobercových ploch a čalounění i za běžného provozu.

  - Puzzi 10/1
  - Puzzi 30/4
  - BRC 30/15 C

- BRC 45/45 C Ep
- BRS 43/500 C

Velký výkon v malém formátu

Kompaktní podlahové mycí stroje s odsáváním poskytují velké služby při malých rozměrech. S bateriovým pohonem: bez kabelu nezávislé na elektrické síti, ihned připravené k použití.

  - BR 30/4 C Adv
  - BR 40/10 C Adv

- BRS 40/1000 C

Nekonečné množství páry

Parní čističe KÄRCHER se systémem 2 nádrží pro plynulou práci bez přestávek na vychladnutí.

  - SG 4/4

Hygiena s vysokým tlakem

Vysokotlaké čističe a čističe ploch nedají choroboplodným zárodkům žádnou šanci.

  - HD 7/10 CXF

Příslušenství

- FR 30 M
- Inno-Foam

Rychlé zametání

Šikovní pomocníci s bateriovým provozem, jako jsou elektrická košťata a zametací stroje: neustále po ruce a vždy užitečné.

  - EB 30/1
  - EB 30/1 Professional

- KM 75/45 W Bp Pack

 

Aktuality