Čištění vstupního a prodejního prostoru

B 40 W 720x260

Čistota a bezpečnost na každém kroku

Nejčerstvější zboží nebo nejlepší ceny, nejširší sortiment nebo nejpříjemnější pracovníci – vaši zákazníci mají spoustu důvodů, proč chodí do vaší prodejny. Čistota je jedním z nich! Profesionálně uklizená prodejna není pouze splněním přísných zákonných předpisů. Čistota vytváří také atmosféru a zajišťuje bezpečnost, orientaci a hygienické prostředí pro zákazníky. Proto firma KÄRCHER vyvinula řešení pro čištění v maloobchodech, díky kterým se nakupování stává zážitkem a čistota vaší výhodou oproti konkurenci.


Mokro-suchy_vysavac BD_50.40_RS B_80_W

Flexibilně a rychle na místě

Mokro-suchý vysavače se spolehlivě postarají o nečistoty i tekutiny tam kde se něco stalo.

Flexibilní použití

S podlahovým mycím strojem BD 50/40 RS budete čistit s přehledem a efektivně. Stroj vás přesvědčí tou nejjednodušší obsluhou. Navíc umožňuje rychlé nastupování a vystupování.

Snadno ovladatelný a výkonný

Podlahový mycí stroj s odsáváním B 80 W je díky mimořádné objemové kapacitě ideální na větší plochy. Díky předmetacímu zařízení lze ušetřit jeden celý pracovní krok.

KM_35.5 T_10.1  

Čisté venkovní plochy

Inovativní malý zametací stroj KM 35/5 C je malý zametací zázrak. Čistí pohodlně a efektivně. Například menší plochy ve vstupním prostoru nebo boxy pro
nákupní vozíky.

Praktický pro každodenní používání

Hrncový vysavač T 10/1 Professional se perfektně hodí pro každodenní vysávání čisticí zóny nebo administrativních prostorů. Jeho odolná nádoba chrání stroj, regály i nábytek.

 

 


Čisticí stroje pro vstupní a prodejní prostor obchodu

Podlahové mycí stroje:

Výkonné, mobilní a jednoduše ovladatelné podlahové mycí stroje KÄRCHER s odsáváním dosahují mimořádně hospodárným způsobem zářivých výsledků

- B 40 C Ep D
- BD 43/35 C Ep
- BD 50/40 RS

- B 40 C Ep R
- BD 50/50 C Bp
- B 80 W Bp Pack Dose R 65

Vysavače:

Vysavače KÄRCHER vysají prostě všechno a jsou mimořádně tiché.  Navíc mokro-suché vysavače zvládnou i jakékoli tekuté nečistoty.

Pro suché vysávání:

- T 10/1
- T 12/1 eco!efficiency

Pro mokro-suché vysávání:

- NT 27/1
- NT 25/1 Ap

Výkonné zametání

Ruční zametací stroje se vyznačují jednoduchou manipulací a efektivitou díky šikovné poloze zametacího válce.

- EB 30/1 Professional

 

 

Aktuality