Čištění ošetřoven, pokojů a laboratoří

Zdravotnictvi_Osetrovny_head

Maximální hygiena

Čištění v sterilním prostředí operačních sálů, laboratoří a ošetřoven vyžaduje speciální systém čištění. Cílem je zachování maximální úrovně hygieny a vyvarování šíření chorobotvorných infekcí a přenášení bakterií.

Čisticí stroje pro tyto cíle musí splňovat nejvyšší hygienické standardy. Rušné prostředí, nedostatek času pro důkladné hloubkové čištění pří nepřetržitém provozu, stísněné podmínky práce, atd. celou věc ještě víc komplikují.
Zdravotnictvi_Osetrovny_1 Zdravotnictvi_Osetrovny_2 Zdravotnictvi_Osetrovny_3
Čím rychleji, těm lépe

Perfektně naleštěné podlahy jsou nesmírně důležité tam kde povrchy podléhají mechanickému tlaku nebo se vystavují agresivním látkám jako je dezinfekce. Vysokorychlostní lešticí stroj KÄRCHER BDP 50/1500 C perfektně vyleští namáhané podlahové povrchy, navíc je vybaven pružně uloženým hnacím kotoučem pro nerovné podlahy.

Perfektní rychlá práce

Podlahový čisticí stroj KÄRCHER BD 38/12 C je inteligentní náhrada úklidových pomůcek. Podlahy jsou čisté a suché v okamžiku. Baterií pohánění stroj je perfektně ovladatelní a univerzálně použitelný, ideální pro údržbové čištění zvláště malých místností.

Pro rostoucí požadavky

V laboratořích čištění je velmi časově náročné, ale pro bezpečnost práce nezbytné. Nejdůležitějším předpokladem pro úspěšné odstranění všech úporných nečistot je perfektně sladěný čisticí systém: čisticí stroj a čisticí prostředek jako je například KÄRCHER BR 40/10 C a intenzivní základní čistič RM 750

Zdravotnictvi_Osetrovny_4 Zdravotnictvi_Osetrovny_5
Ideální pro operační sály

Podlahový mycí stroj KÄRCHER B 40 W/C splňuje nejvyšší nároky: jednoduché ovládání a tichy chod stroje - stroj může být použit v jakoukoliv dobu. Systémem plnění vodou a čištění nádrže zabraňuje šíření infekcí, systém klíčů KIK - chybnou obsluhu stroje. Také bezúdržbová baterie napomáhá jednoduché obsluze.

Tichý ale tvrdý na špínu a prach

Časté převlékání oblečení vytváří velké množství prachu. Vysavač KÄRCHER T 15/1 s hladinou hluku pouhých 59 dB(A) je jeden z nejtišších vysavačů ve své třídě a může být používán kdykoliv během dne aniž by rušil provoz. Standardně vybaven HEPA filtrem.Čisticí stroje

Decentní důkladnost

Podlahové mycí stroje s odsáváním v decentním antracitovém provedení na sebe upozorní pouze prvotřídním výkonem.

  - BR 30/4 C Adv 
  - BR 40/10 C Adv
  - BD 38/12 C Bp Pack

- B 40 C Bp R
- BDP 50/1500 C
- BD 38/12 C

Vysavače

Maximální mobilita při nejvyšším sacím výkonu, s promyšlenými detaily, vysokým výkonem a stabilní konstrukcí. Vysají prostě všechno a jsou mimořádně tiché. Ideální pro dlouhé pracovní intervaly bez přerušování.

  - T 12/1 eco!efficiency
  - T 15/1
  - T 15/1 + ESB 28

- NT 27/1 Professional
- NT 70/2 Professional

Parní čističe

Parní čističe KÄRCHER se systémem 2 nádrží pro plynulou práci bez přestávek na vychladnutí.

  - SG 4/4

Čisticí prostředky

Čisticí prostředky KÄRCHER jsou vyvinuté speciálně pro čisticí stroje KÄRCHER pro nejlepší možné výsledky čištění.

  - RM 69 ASF - alkalický čistič podlah
  - RM 752 - základní čistič podlah
  - RM 750 - intenzivní základní čistič
  - RM 732 - dezinfekční čistič
 

 

Aktuality