Vysavač VC 6 Cordless v sadě s aku stěrkou WV 6 Multi Edition

Banner sada

Skvělá praktická sada čisticů KÄRCHER

Aku tyčový vysavač VC 6 Cordess OurFamily a aku stěrka na okna WV 6 Multi Edition za super cenu!

Sada VC 6 Cordess + WV 6 Multi Edition e-shop >>

AKU vysavač KÄRCHER VC 6 Cordless OurFamily:

Velmi kompaktní AKU tyčový vysavač KÄRCHER VC 6 Cordless OurFamily zaručuje vysávání na jedno nabití až 50 min. Výkonná 25,2 V baterie je dokonale sladěná s aktivní podlahovou hubicí.

Aktivní podlahová hubice nabízí optimální vysávání nečistot motorizovaným válcem. Extrémní manévrovatelnost umožňuje velmi snadný pohyb pod nábytkem a zajišťuje spolehlivé čištění povrchů.

Dalšími výhodami vysavače KÄRCHER VC 6 Cordless OurFamily jsou tichý chod, možnost vyprázdnění nádoby na prach jedním kliknutím, funkce boost, ergonomický design pro čištění na těžko dostupných místech a LED světla na aktivní podlahové hubici, díky nimž je prach lépe vidět.

Prakticky navržený filtrační systém: 3-stupňový filtrační systém s cyklonovým přívodem vzduchu a HEPA hygienickými filtry. Hygienický HEPA filtr (EN 1822:1998) pro mimořádně čistý odpadní vzduch. Jednoduché vyprázdnění filtru jedním kliknutím.

Snadno čitelný displej zobrazuje stav baterie.

Nechybí ani praktická funkce Power Lock, která odstraňuje nutnost neustále držet tlačítko napájení.

Díky nástěnnému držáku s vestavěnou funkcí nabíjení nemůže být uložení a nabíjení vysavače jednodušší.

Výkonný BLDC motor (250 W) v kombinaci s 25,2 V napětím baterie vám usnadní vysávání.

Čistič oken s odsáváním KÄRCHER WV 6 Plus Multi Edition:

Aku stěrka KÄRCHER WV 6 Plus Multi Edition je flexibilní bateriový okenní "vysavač" s inovativní technologií stěrky a delší dobou chodu baterie pro optimální podporu čištění hladkých povrchů.

Okenní čistič s odsáváním KÄRCHER WV 6 Plus Multi Edition umožňuje hygienickou práci aniž by zanechal šmouhy na čištěném povrchu. Velmi jednoduché používání a díky provozu na baterie velmi flexibilní.

Nová prodloužená stěrka odsaje celý povrch bez přerušení a s mimořádně dlouhou dobou chodu 100 minut je KÄRCHER WV 6 Plus Multi Edition ještě vytrvalejší.

Díky displeji s ukazatelem zbývající doby chodu baterie s přesností na minuty lze čištění dokonale plánovat. Navíc umožňuje čistič KÄRCHER WV 6 Plus Multi Edition mimořádně hygienické čištění oken, jelikož nedochází k přímému kontaktu se špinavou vodou.

Zařízení sestává ze dvou částí. Hubice s nádržkou na vodu s čistícím prostředkem, rozprašovačem a stírací plochou s potahem. Touto hubicí se na sklo nanese voda s čistícím přípravkem a mopem se okno umyje. Druhou část tvoří hubice s nádobkou na znečištěnou vodu, stírací lištou a sacím motorem napájeným akumulátorem. Touto hubicí se znečištěná vody stáhne a vysaje do zásobníku.

V sadě se dodává: nabíječka baterie, rozprašovač Extra s utěrkou z mikrovlákna, hubice (280 mm) a čistič na sklo, 20 ml (koncentrát, po naředění vydá 250 ml čisticího roztoku), 4 barevné výměnné sterky pro různé použití.

KÄRCHER sada VC 6 Cordess + WV 6 Multi Edition e-shop >>

 

Aktuality