Robotická zahradní sekačka KÄRCHER

RLM 4 720x260

Nejjednodušší sekání trávníku

Robotická sekačka KÄRCHER RLM 4 seká a udržuje trávník úplně sama a vy si můžete dát nohy nahoru a vychutnat pohodu na zahradě.

Robotická sekačka KÄRCHER RLM 4 poseká trávník bez pomoci a ušetří vám drahocenný čas. Pro nabití si zajede samostatně do nabíjecí stanice.

Sekačka se po ploše trávníku naviguje principem náhody a to v rámci vymezovacího kabelu. Nezanechává za sebou žádné stopy po sekání. Jemně nasekaná tráva zůstane ležet jako přirozené hnojivo a není třeba ji shrabovat.

Členitý terén není žádný problém díky programování volitelných bodů vstupu podél vymezovacího kabelu. Také tak i sekání do kopce - sekačka zvládne bez námahy stoupání až do 45 procent.

Péče o zahradu může být tak pohodlná!

Sekacka RLM 4 2  Sekacka RLM 4 8
Sekačka KÄRCHER RLM 4automatický systém nabíjení - sama se vrátí při prázdném akumulátoru zpět do nabíjecí stanice.

 

O dokonalý sestřih trávníku se postarají dvoustranně broušené nože. Oba doplňkové prostorové nože snižují znečištění v krytu a podporují funkci jemného mulčování.
Koliky a kabel RLM 4  Sekacka RLM 4 7
Sekačka se po ploše trávníku pohybuje v rámci vymezovacího kabelu. Také lze naprogramovat 3 volitelné bodů zahájení pro sekání i členitých nebo vzdálených ploch. Sekačka má individuální nastavení PIN kódu. O ochranu robotické sekačky proti krádeži se starají funkce blokování PIN kódu a funkce alarmu.

 

Robotická sekačka KÄRCHER PLM 4 e-shop >>

 

Aktuality