Rekonstrukce panelových domů?

Kvalitní zateplování budov Vám ušetří peníze

Nezadržitelně se k nám blíží chladné dny a s tím i přicházející topná sezóna. Vytápíme si celé byty a topení běží na plný plyn. Při vyúčtování, které nás posléze čeká, se nestačíme divit o kolik peněz bude naše peněženka chudší.

Pokud jste si ale řekli, že už nebudete své peníze vyhazovat oknem, zateplování budov je pro Vás tou nejideálnější variantou jak můžete své peníze ušetřit. Rekonstrukce panelových domů a zateplování budov je vhodnou příležitostí jak mít pod kontrolou svůj rodinný rozpočet.

chabarovicka_srpen_2014Poznejte výhody zateplování budov

Zateplování budov s sebou nese spoustu výhod, které ocení každý z nás. Zateplování budov se vztahuje jak na nově postavené budovy, tak i na starší zástavby. Zateplování budov je tedy vhodné pro panelové byty, rozličné administrativní či historické budovy. Mezi nejhlavnější pozitiva zateplování budov patří snížení nákladů za vytápění, která se ve finále může vyšplhat do vysoké, nepříjemné částky. Mezi další pozitivní faktor zateplování budov patří moderní a čistý vzhled budovy. Na realitním trhu je tento fakt velice důležitý a rekonstrukce panelových domů tak získává stále na větší oblibě.

Sanace, odvlhčovače a jejich význam

foto1newMezi další významný faktor při zateplování budov patří snížení rizika vzniku nejrůznějších plísní a zamezení vzniku vlhkých zdí. Životnost fasády je tak zvýšena a opět stoupá její hodnota na realitním trhu. V případě, že se zateplování budov podcení a již se s vlhkými zdmi, či plísněmi potýkáte, je třeba povolat odborníky na sanace. Sanační firma využívá nejrůznější profesionální techniku jako jsou odvlhčovače či vysoušeče. Pokud se již tedy s tímto problémem potýkáte, odstranění vlhkosti je běžně prováděný úkon. Odvlhčovače a vysoušeče si lze od sanační firmy i zapůjčit.

 

Aktuality