Nábytkové trendy pro rok 2014


Rozhodli jste se pořídit si nový nábytek a nevíte co je v současné době "in" ? Přinášíme vám nové tipy a rady v oblasti moderního designu nábytku.

Pořídit nový nábytek, aby byl moderní ale zároveň praktický a funkční není tak úplně jednoduché. Ve vašem bytě či domě chcete trávit volný čas příjemným odpočinkem a proto jsou v dnešní době na moderní nábytek kladeny specifické požadavky.

Zdroj obrázku: INTENA nábytek

Postele a dětský nábytek frčí nejvíce

Těžko lze jednoduše konstatovat, který druh nábytku nejvíce podléhá trendovým změnám a který druh je nejprodávanější. Obecně lze říci, že nejčastěji lidé obměňují postele a nakupují dětský nábytek. Na posteli člověk stráví až třetinu života a logicky ji tedy pravidelně obměňuje. Trendy v oblasti zdravého spánku tak často plní sloupky v odborných magazínech o bydlení.

Dětský nábytek je naopak v mnoha ohledech rozdílný než nábytek pro dospělé. Nábytek pro děti musí být v prvé řadě dostatečně stabilní a bezpečný. V tomto případě by měl hrát vlastní design až druhou roli. Moderní dětský nábytek by neměl mít ostré hrany nebo obsahovat části, které lze snadno odlomit. Postele pro malé děti nebo patrové dětské postele by měli obsahovat bezpečnostní zábranu proti pádu.

Dřevo a bílá barva jsou stálým trendem

Moderní bílá postel

Dřevo, jako hlavní materiál pro výrobu nábytku bylo, je a stále bude v čele moderních trendů. Jeho krása a nenapodobitelná textura vnese do velkého i malého interiéru kus přírody a skvělého pocitu. Dá se očekávat, že dřevěný nábytek v blízké době z oblasti trendové pyramidy jen tak rychle nesestoupí.

Současné moderní trendy říkají, že bílá barva je velmi elegantní, krásná a je vhodná do malých i velkých bytů či domů. Především bíle postele jsou v současné době velmi žádané.

Zdroj obrázku: INTENA nábytek

Největší výhodou bílého nábytku je možnost vymalovat interiér pokoje ve zcela libovolných barvách. Bílý nábytek je pak velmi jednoduché doplnit různými barevnými dekoracemi a doplňky podle vlastního stylu.

Kde lze bezpečně a pohodlně moderní nábytek nakoupit?

Internetový obchod INTENA nábytek je tradičním českým prodejcem moderního nábytku a vybavení pro byt, dům a zahradu s možností osobního odběru ze skladu v Praze, Brně a Ostravě. Za více než 10 let dodal svým zákazníkům nespočet skříní, trendových postelí, matrací a dalšího nábytku. Objednejte svůj nový moderní nábytek u odborníků a užívejte si příjemné chvíle, které vám nové vybavení domácnosti přinese.

Nábytek INTENA

Zdroj obrázku: INTENA nábytek

 

Aktuality