Kuchyně přesně podle Vašich představ? Žádný problém díky kuchyním DIZ!

Máte za sebou rekonstrukci bytu či rodinného domu? Nebo jste koupili nový byt a jediné co Vám zbývá ještě zrekonstruovat, je Vaše kuchyň? V tom případě je tu pro Vás ideální řešení - Dům interiérového zařízení - kuchyně DIZ.

DIZ - Dům interiérového zařízení je český výrobce kuchyní, jehož řešení moderní kuchyně je založené na individuálním přístupu architektů k našim klientům, kde se snažíme o to, aby se jejich představa co nejvíce skloubila s realitou.

Pokud tápete a nemáte zatím přesnou představu o podobě Vaší nové kuchyně, nechte se inspirovat níže uvedenými řešeními!

Rustikální kuchyně na míru Rustikální kuchyně:

Rustikální kuchyně  jsou ideálním řešením pro milovníky dob minulých a nedávných. Rustikální kuchyně nesou známky venkovského stylu, světnic našich babiček a přitom v sobě zahrnují moderní elektrospotřebiče, které jsou v dnešní době tolik potřeba. Rustikální kuchyně na míru - to je spojení romantiky a moderní doby.


Velké kuchyně na míruVelké kuchyně:

Zvolte velkou kuchyň, která nabízí opravdový zážitek z prostoru! Velké kuchyně nabízí svým uživatelům nebývalý zážitek z neomezeného možností typů a tvarů úložných prostor. Ve velké kuchyni můžeme čarovat s uspořádáním kuchyňské linky, kdy můžeme využít prostor, který máme k dispozici. Do velkého prostoru se výborně hodí kuchyně do tvaru U s volně usazeným ostrůvkem. Velké kuchyně na míru uspokojí i nejnáročnějšího kuchtíka!

Hi-tech-kuchyneHi-Tech kuchyně:

Kuchyně Hi-tech, tedy vysoce moderní kuchyně, které působí nejen luxusně, ale jsou také velice praktické. Najdete zde všechny moderní prvky a pomůcky, jaké stylové Hi-Tech kuchyně může nabízet. Na míru Vám vyrobíme a sestavíme luxusní kuchyň s každým detailem.

útulná malá kuchyně - DIZMalé kuchyně:

Pokud toužíte po malé kuchyni nebo máte nedostatek prostoru a jiná než malá kuchyně se do Vaší domácnosti nevejde, tak Vám dokážeme při správném výběru a návrhu kuchyně umístit kuchyňský kout skoro kamkoliv. Díky dlouholetým zkušenostem Vám poradíme to nejideálnější řešení pro Vás.

Venkovní kuchyně:

Splňte si sen o snadném a dokonalém grilování! Jestli rádi grilujete a trávíte léto na zahradě, využijete venkovní kuchyň. Už nebudete muset přenášet potraviny z domu ven a opačně. Na míru vaší terasy či zahrady Vám vyrobíme kuchyň, ve které ugrilujete, uvaříte, upečete vše, na co si vzpomenete!

Tímto svým širokým rozpětím kuchyně DIZ dokazují, že nechtějí být pouze jedničkou v oboru při tvorbě kuchyní na míru, ale svým osobitým a lidským přístupem chtějí dokázat, že jim jde o mnoho více, než jen kvalitní zpracovat moderní kuchyně. Více na Kuchyně DIZ.

Zdroj: Kuchyně DIZ

 

Aktuality