Výstavní prostor autosalonu

Výstavní prostor

Skvostné služby pro zákazníky: čištění výstavního prostoru

Mnozí zákazníci přicházejí do autosalonu, aby si zde splnili sen o novém autě. Vozidla září dokonalostí: lak se leskne a interiér voní novotou. Výstavní prostor nemůže zůstat pozadu. Neboť auta se prostě lépe prodávají v čistém prostředí. Ohledně požadavků na čistotu prodejních prostorů se proto spolehněte na řešení od firmy KÄRCHER. Nabízíme vám celé spektrum výrobků pro čištění výstavního prostoru od komfortního čištění velkých ploch až po jednoduché průběžné vytírání.

Autosalon_showroom_podlahy Autosalon_showroom_umyvarna Autosalon_showroom_koberce

Rychlá pochůznost

Vysoce frekventované a rychle se špinící plochy vyčistíte až do těch nejmenších rohů podlahovými mycími stroji s odsáváním. KÄRCHER nabízí pro všechny plochy rychle schnoucí čisticí prostředky, které zabraňují nebezpečí uklouznutí.

Čisté spáry

Prostory WC jsou mimořádně choulostivé: čištění se stroji KÄRCHER vám zaručí výsledky, které zanechají u vašich zákazníků i pracovníků jen ten nejlepší dojem. Neboť pomocí parních čističů a podlahových mycích strojů s odsáváním vyčistíte veškerá sanitární zařízení mimořádně hygienicky.

Rychlé a důkladné vysávání

Suché vysavače a kobercové kartáčové vysavače prokážou své silné stránky všude tam, kde je nutné rychle a důkladně čistit koberce. Kanceláře i výstavní prostor dokonale zbaví nečistot. Výsledkem jsou koberce vyčištěné až do hloubky vláken.


Čisticí stroje pro výstavní prostory autosalonu

Podlahové mycí stroje:

Výkonné, mobilní a jednoduše ovladatelné podlahové mycí stroje KÄRCHER s odsáváním dosahují mimořádně hospodárným způsobem zářivých výsledků

S válcovým kartáčem:

- BR 40/10 C Adv
- BR 40/25 C Ep
- B 40 C Ep R

S diskovým kartáčem:

- BD 38/12 C
- B 40 C Ep D
- B 40 C Bp D

Vysavače:

Vysavače KÄRCHER vysají prostě všechno a jsou mimořádně tiché.  Navíc mokro-suché vysavače zvládnou i jakékoli tekuté nečistoty.

Pro suché vysávání:

- CV 38/2
- T 10/1
- T 12/1

Pro mokro-suché vysávání:

- NT 27/1
- NT 25/1 Ap
- NT 65/2 Tact

Speciální řešení:

S parními čističe KÄRCHER vyčistíte dokonalé sanitární prostory a to bez použití chemických prostředků. Tepovače/extraktory se postarají o čistotu kobercových ploch.

Parní čističe:

- SG 4/4

Tepovače/ extraktory:

- Puzzi 8/1
- Puzzi 10/1

 

Aktuality