Venkovní prostory autosalonu

Autosalon

Čistota začíná už před vchodem

Rozdíl spočívá v prvním dojmu. Pokud prostor před vaším autosalonem září důvěryhodnou čistotou, vstoupí zákazníci rádi do vašeho výstavního prostoru. Pro venkovní prostor servisní dílny nebo autosalonu potřebujete především dva druhy strojů: efektivní zametací stroje, se kterými budete udržovat čisté plochy, a speciální řešení přizpůsobená určitým povětrnostním podmínkám, např. sněhové frézy pro zimní období.
Autosalon_zametaci_stroje Km_35.5_2 Autosalon-cistic_ploch

Mnohostranné a snadno ovladatelné zametací stroje

Mimořádně praktické pro středně velké plochy: zametací stroje s odsáváním, efektivním mechanickým čištěním filtru a jednoduchým vysypáváním nečistot představují komfortní způsob čištění.

 Efektivnější než koště

Pro rychlé průběžné čištění a menší plochy jsou ideální ručně vedené zametací stroje.

Kombinace pro čištění velkých ploch

Velké plochy, např. před dílenskou halou, vyčistíte pomocí kombinace vysokotlakých strojů s čističi ploch, které spolehlivě odstraní i znečištění olejem a otěr pneumatik.

Budovy_freza Plosny_vykon_zamet._stroju

Bez nebezpečí uklouznutí na všech cestách

Sněhové frézy s nastavitelnou výškou sběru sněhu a záběrovými pneumatikami odstraní sníh i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Stroje pro každý plošný výkon

Ochotně vám poradíme, které stroje jsou vhodné pro čištění vašich ploch. Při volbě vhodného zametacího stroje jsou rozhodujícími faktory vlastnosti podlahy, množství nečistot a frekvence čištění.


Čisticí stroje pro venkovní prostory autosalonu

Výkonné zametání

Hospodárně, čistě, efektivně zametací stroje s odsáváním prachu snižují časovou náročnost a namáhavost čištění. Ruční zametací stroje se vyznačují jednoduchou manipulací a efektivitou díky šikovné poloze zametacího válce.

- EB 30/1 Professional
- KM 70/20 C
- KM 70/30 C Bp Pack

- KM 75/40 W Bp Pack
- KM 85/50 W Bp Pack
- KM 100/100 R Bp

Vysokotlaké čištění:

Vysokotlaké čističe KÄRCHER bez ohřevu a s ohřevem odstraní díky vysokému tlaku i pevně ulpívající nečistoty a jsou ideální pro každodenní čištění větších ploch.

Mobilní

- HD 5/15 C
- HD 6/13 C Plus
- HDS 9/18-4 M
- HDS 7/16 C

Stacionární

- HDS 9/14-4 ST Eco
- HDS 9/16-4 ST Gas

Čističe ploch:

- FRV 30, - FR 50

 

Aktuality