Na speciální nečistoty - speciální řešení

Specialni_VT_stroje

Na speciální nečistoty pomůže extrémní výkon

Na nejnáročnější práce nabízí KÄRCHER ty nejlepší stroje. Ať se jedná o extrémní bezpečnost, extrémní tlak nebo extrémní choulostivost – se stroji KÄRCHER budete extrémně dobře vybaveni.

Nejúpornější nečistoty lze naprosto snadno odstranit například pomocí čisticích systémů s nejvyšším tlakem, které dosahují až 2 500 bar. S tímto výkonem lze i zdrsňovat beton a obnažovat ocelové armování.

Ale ani zdraví škodlivý nebo výbušný prach nemá u bezpečnostních vysavačů KÄRCHER šanci.

Pomocí moderních zařízení na čištění suchým ledem lze šetrně, ale mimořádně efektivně čistit dokonce i choulostivé povrchy.

Stavba_specialni_necistoty_2 Stavba_specialni_necistoty_3 Stavba_specialni_necistoty_4
Sanace betonu snadná věc

Hospodárná a jednoduchá metoda přípravy povrchu. Ať se jedná o zdrsňování nového betonu, odstraňování starých vrstev nebo silných asfaltových vrstev. S čisticími systémy s nejvyšším tlakem bez ohřevu a v závislosti na modelu s tlakem až 2 500 bar bude práce rychle hotová.

Pevně ulpívající nečistoty

Se zařízeními na čištění suchým ledem lze nejen opatrně zbavovat stroje oleje, tuku a pryskyřice, nýbrž také rychle a efektivně odstraňovat barvy při čištění fasád. To vše funguje, aniž by došlo k poškození stavby, bez dalších čisticích prostředků a zbytků odpadní vody.

Nebezpečný prach

Bezpečná manipulace s rizikovými látkami: Azbest, uhlí, nikl, dehet a plíseň škodí zdraví. Bezpečnostní vysávací systémy Kärcher jsou ideální na likvidaci takovýchto nebezpečných látek a splňují všechny požadavky, které jsou kladené na bezpečnost v řemeslné výrobě.


Čisticí stroje pro odstraňování speciálních nečistot

Extrémně silné

Vysokotlaké čisticí stroje v rámu Cage, který lze přemisťovat pomocí jeřábu, nebo jako mobilní přívěs. Čisticí systémy s nejvyšším tlakem s ohřevem nebo bez ohřevu zvládnou s tlakem až 2 500 bar každou práci.

bez ohřevu

- HD 728 D Cage
- HD 10/16-4 Cage EX
- HD 20/15-4 Cage Plus
- HD 9/50 Pe

s ohřevem

- HDS 1000 BE
-
HDS 1000 DE
- HDS Trailer


Extrémně bezpečné

Antistatické průmyslové vysavače, se zajištěním sací hadice a uzemněné až po sací hrdlo. Včetně schválení pro třídu prachu H nebo M.

- NT 35/1 Tact M
- NT 35/1 Tact H
- NT 45/1 Tact M
- NT 45/1 Tact H
- NT 75/2 Tact Me Tc
- NT 80/1 B1 M
- NT IVC 60/24-2 Tact
Extrémně šetrné

Pelety suchého ledu odstraňují inovativním způsobem pevně ulpívající nečistoty. Bez poškození povrchů, bez problémů s korozí a bez kontaminované odpadní vody.

- IB 7/40 Classic
- IB 7/40 Advanced
- IB 15/80

 

Aktuality